Wnętrza w naturalnej skórze

mat. producenta

Naturalna skóra to bez wątpienia jeden z najszlachetniejszych materiałów wykorzystywanych w modzie, designie i aranżacji wnętrz.

Skóra to uosobienie elegancji i bezpretensjonalnego szyku. Dzięki temu, że jest trudna do zdefiniowania, zaskakuje i intryguje. Od lat ambicją wielu światowych marek było szersze wykorzystanie skóry w aranżacji wnętrz, w tym dekoracji ścian i podłóg. Zadanie to wymagało nadania jej większej trwałości przy jednoczesnym poszanowaniu naturalnych walorów i właściwości.

mat. producenta

Projektanci i naukowcy marki ALPHENBERG® opracowali unikalną technologię przygotowania naturalnej skóry i tworzenia z niej trwałych okładzin ściennych i podłogowych.  Mogą być one wykorzystane zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i użytkowych. Poza dekoracją podłóg i ścian mogą posłużyć m.in. do wykończenia sufitów, barów, mebli czy obudowy kominków. Stanowią efektowną alternatywę dla drewna czy kamienia, są zawsze miłe i ciepłe w dotyku.

W czerwcu otwarto pierwszy w Polsce, a zarazem Europie Środkowo-Wschodniej, showroom marki tej marki. Na klientów czeka szeroki wybór okładzin podłogowych i ściennych, które zazwyczaj zdobią wnętrza prestiżowych hoteli, eleganckich butików i luksusowych apartamentów.

mat. producenta

 

ALPHENBERG® pracuje na najwyższej jakości skórach z Włoch. Okładziny holenderskiej marki zamówić można w wybranej kolorystyce i stopniu wykończenia (połysk/mat), a dodatkowo na specjalne życzenie klienta wytłoczony może zostać wskazany motyw dekoracyjny.

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • 10 najlepszych okapów wyspowych
  • Letnie stylizacje
  • Lampa jak cerkiewna bania
Komentarze (1)
Wnętrza w naturalnej skórze
Zaloguj się
  • Gość: alimcbean

    0

    Gdzieś tak w czterdziestych latach ubiegłego wieku nasi zachodni sąsiedzi zaczęli także tworzyć skórzane abażury.Pdobno bardzo ładne i światło takie przytulne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX