Dekoracje: kot w domu

Poduszki El Gato i El Raton do zawieszania na ścianie, proj. Monika Potorska, wym: mysz:45×45; kot:40×45 cm;  250 zł, lovedesign.pl

Poduszki El Gato i El Raton do zawieszania na ścianie, proj. Monika Potorska, wym: mysz:45×45; kot:40×45 cm; 250 zł, lovedesign.pl (Fot. lovedesign.pl)

Kocie motywy w designie są coraz wdzięczniejsze i coraz ich więcej. Pojawiają się na przytulankach i przedmiotach dla dzieci, w dodatkach i gadżetach. Miłośnikom kotów będą się podobać.

Kolekcjonerzy kocich motywów na pewno znają słynną Leżącą Kotkę. Ta figurka z Ćmielowa to  jedna z najpiękniejszych porcelanowych rzeźb  z 1952 roku, projektu Mieczysława Naruszewicza, znanego rzeźbiarza. Ta praca weszła do klasyki tematu  i dotąd nie ma sobie równych: nikt nie powtórzył tej łagodnej,szlachetnej linii i nie uchwycił w rzeźbie kociego wdzięku. Koty w wersji czarno- białej, graficznej pojawiają się zresztą w designie najczęściej. Są wyjątkowe, piękne i zawsze budzą emocje, jak żywe. Ale te kolorowe, szare, bure i pręgowane  też lubimy. Bawią się nimi zwłaszcza młodzi projektanci znanych marek.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Dekoracje: kot w domu
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX