Duka Sten: praktyczne pojemniki

Duka Sten - praktyczne pojemniki

Duka Sten - praktyczne pojemniki (Fot. STUDIO LIPOV)

Firma Duka przygotowała na jesień tego roku nowość - jest nią zestaw praktycznych pojemników do sypkich produktów Duka STEN.
Dla lubiących praktyczne, a równocześnie estetyczne rozwiązania firma wprowadza na rynek serię o nazwie Sten. Wygodne naczynia do przechowywania żywności wykonane są z porcelany i wyposażone w hermetycznie zamykające się drewniane pokrywki. Jako że większość produktów spożywczych nie lubi kontaktu ze światłem, nowe pojemniki marki Duka wykonano z nieprzezroczystego materiału. W zestawie znalazły się opakowania przygotowane specjalnie do przechowywania makaronu, cukru, mąki, różnego rodzaju przypraw, kawy, herbaty jak również maselniczka, chlebak, pojemnik na kruche ciasteczka i praktyczna łyżka do odmierzania porcji. Forma Sten i dwie linie kolorystyczne - czarna i kremowa - zapewne spodobają się wszystkim ceniącym proste wzornictwo
i nowoczesne kształty. Wszystkie produkty z serii można kupić pojedynczo. Dostępne są
w salonach Duka w całej Polsce, jak również w sklepie internetowym. www.duka.com

Dla lubiących praktyczne, a równocześnie estetyczne rozwiązania firma wprowadza na rynek serię o nazwie Sten. Wygodne naczynia do przechowywania żywności wykonane są z porcelany i wyposażone w hermetycznie zamykające się drewniane pokrywki. Jako że większość produktów spożywczych nie lubi kontaktu ze światłem, pojemniki wykonano z nieprzezroczystego materiału.

W zestawie znalazły się opakowania przygotowane specjalnie do przechowywania makaronu, cukru, mąki, różnego rodzaju przypraw, kawy, herbaty jak również maselniczka, chlebak, pojemnik na kruche ciasteczka i praktyczna łyżka do odmierzania porcji. Forma Sten i dwie linie kolorystyczne - czarna i kremowa - zapewne spodobają się wszystkim ceniącym proste wzornictwo i nowoczesne kształty.

Wszystkie produkty z serii można kupić pojedynczo. Dostępne są w salonach Duka w całej Polsce, jak również w sklepie internetowym. www.duka.com

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Duka Sten: praktyczne pojemniki
Zaloguj się
  • q-ku

    Oceniono 5 razy 3

    koniecznie trzeba postawić te puszki z florem i bredem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX