Woood: siła w drewnie

Komoda Arizona, producent WOOOD, 1250 zł

Komoda Arizona, producent WOOOD, 1250 zł (Fot. 9design)

Nieprzemijalny czar naturalnego drewna, solidność, wytrzymałość oraz nowoczesne, a zarazem ponadczasowe wzornictwo - to holenderska markę Woood.
arka Woood, czyli siła w drewnie
Nieprzemijalny czar naturalnego drewna, solidność, wytrzymałość oraz nowoczesne, a zarazem ponadczasowe wzornictwo - 9design prezentuje holenderską markę Woood.
Meble Woood to arystokracja wśród prostych, bezpretensjonalnych form, to ciepło drewnianego materiału i jego odwieczna charyzma, to harmonia linii i barw, uniwersalność, funkcjonalność
i wygoda.  Wśród asortymentu tej marki znajdziemy meble, których oglądanie to prawdziwa uczta dla oczu: stoły i stoliki, szafy i szafki, półki, komody, regały, kredensy, gabloty, pufy, biurka, skrzynie, biblioteczki. W kilku słowach: czego tutaj nie ma?

Meble Woood to arystokracja wśród prostych, bezpretensjonalnych form, to ciepło drewnianego materiału i jego odwieczna charyzma, to harmonia linii i barw, uniwersalność, funkcjonalność i wygoda.  Wśród asortymentu tej marki znajdziemy meble, których oglądanie to prawdziwa uczta dla oczu: stoły i stoliki, szafy i szafki, półki, komody, regały, kredensy, gabloty, pufy, biurka, skrzynie, biblioteczki.

Meble Woood to szczególna gratka dla miłośników stylu skandynawskiego - prostota i lekkość, charakterystyczna kolorystyka - biel, szarości, czerń, odcienie naturalnego drewna - idealnie wpasują się w tak popularny od jakiegoś czasu północny trend w aranżowaniu wnętrz.

Wśród produktów marki Woood przebierać będą także entuzjaści stylu industrialnego - inspirowane przemysłowym wzornictwem drewniane szafy, nocne szafki czy skrzynie z gracją zastąpią ciężkie, metalowe wyposażenie.

Meble Woood to w końcu także wyposażenie dziecięcych pokojów: biurka czy modułowe półki zaspokoją estetyczne gusta najmłodszych, a jednocześnie odznaczą się wygodą i funkcjonalnością.

ZOBACZ ZDJĘCIA MEBLI MARKI WOOOD>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Woood: siła w drewnie
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX