;

Voyage Couture: tkaniny jak z wybiegu

Kolekcja tkanin Voyage Couture

Kolekcja tkanin Voyage Couture (Fot. producent)

Eleganckie, luksusowe, zatopione w błyszczącej poświacie. Koncepcja kolekcji Voyage Couture, dostępnej w Home Sweet Home wprowadza nas w świat tkanin emanujących szykiem, czystym urokiem i elegancją.
Couture ma dawać wytchnienie i przyjemność obcowania z wyrafinowanymi materiałami i fakturami pełnymi szlachetności. Gama kolorów została zawężona do zaledwie kilku. Nieprzyzwoicie piękne odcienie koloru szampana i złota w zależności od formy i kontekstu przybierają na tkaninie różne oblicza. Sprawdzają się z barwami natury: szarościami i beżami. Są bardzo wrażliwe na światło, zmieniają się pod jego wpływem, często radykalnie. To duża zaleta, przestrzeń jest dzięki temu ciekawsza i bardziej plastyczna.
Przyglądając się Voyage Couture warto pamiętać o wielu fakturach tej kolekcji: palecie naturalnych lnów, kryształach Swarovskiego, ręcznie naszywanych perłach, metalicznym blasku cekinów Aquilla, haftowanych wzorach liści czy delikatnie mieniących się motywów zaczerpniętych z lasu. Światło w pełni wydobędzie ich urodę.
Duży wybór tłoczonych na materiale tekstur, haftów i subtelnych dodatków połączonych z zastosowaniem miękkich, naturalnych materiałów daje kolekcji poczucie równowagi.
Luksusowe kombinacje lnów i ozdobionych haftami jedwabi warto dobierać tak, by dobrze wyglądały w każdym oświetleniu - rano, nawet w pochmurny dzień powinny być świeże i miłe dla oka. Wieczorem, gdy lampy są zapalone - tworzyć miejsca ciepłe i przytulne. Taki efekt da się osiągnąć stosując tkaniny wyłącznie dobrej jakości. Inne mogą wypaść po prostu nijako.
Voyage Couture to autentyczny szyk. Odporny na trendy, ponadczasowy i nie zależący od stanu konta. Wystarczy prosta zasłona z motywem mieniących się blaskiem liści, cekinowa kapa czy poduszka z wytłaczanego jedwabiu, by dom zyskał sznyt glamour. Efekt jest zachwycający.
/

Couture ma dawać wytchnienie i przyjemność obcowania z wyrafinowanymi materiałami i fakturami pełnymi szlachetności. Gama kolorów została zawężona do zaledwie kilku. Nieprzyzwoicie piękne odcienie koloru szampana i złota w zależności od formy i kontekstu przybierają na tkaninie różne oblicza. Sprawdzają się z barwami natury: szarościami i beżami. Są bardzo wrażliwe na światło, zmieniają się pod jego wpływem. To duża zaleta, przestrzeń jest dzięki temu ciekawsza i bardziej plastyczna. Voyage Couture zastosowało wiele urozmaiceń:  naturalny len, kryształy Swarovskiego, ręcznie naszywane perły, metaliczne cekiny Aquilla, haftowane wzory.

tkaninyFot. producent

Duży wybór tłoczonych na materiale tekstur, haftów i subtelnych dodatków połączonych z zastosowaniem miękkich, naturalnych materiałów daje kolekcji poczucie równowagi. Luksusowe kombinacje lnów i ozdobionych haftami jedwabi warto dobierać tak, by dobrze wyglądały w każdym oświetleniu - rano, nawet w pochmurny dzień powinny być świeże i miłe dla oka. Wieczorem, gdy lampy są zapalone - tworzyć miejsca ciepłe i przytulne. Taki efekt da się osiągnąć stosując tkaniny wyłącznie dobrej jakości. Inne mogą wypaść po prostu nijako. Voyage Couture to autentyczny szyk. Odporny na trendy, ponadczasowy i nie zależący od stanu konta. Wystarczy prosta zasłona z motywem mieniących się blaskiem liści, cekinowa kapa czy poduszka z wytłaczanego jedwabiu, by dom zyskał sznyt glamour. Efekt jest zachwycający.

ZOBACZ ZDJĘCIA KOLEKCJI TKANIN>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Voyage Couture: tkaniny jak z wybiegu
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX