Wnętrza: kamienica w Notting Hill

Pembridge Gardens Residence w Londynie. Projekt wnętrz: Peter Mikic

Pembridge Gardens Residence w Londynie. Projekt wnętrz: Peter Mikic (Fot. petermikic.com)

Projektant Peter Mikic jest autorem wyszukanego wnętrza Pembridge Gardens Residence w Notting Hill - słynnej dzielnicy Londynu. Pokoje tego luksusowego londyńskiego domu z XIX wieku mieszczą się na trzech kondygnacjach. Tu ponadczasowy design łączy luksus i komfort.

576 metry kwadratowe w kamienicy Pembridge Gardens Residence w kultowej dzielnicy Londynu zaprojektowane zostały dla eleganckiego dżentelmena. Unikalny szyk w każdym pomieszczeniu zachwyca i inspiruje również damy. Nic dziwnego! Kolory, tekstury, meble i dzieła sztuki tworzą iście królewski klimat.

Peter Mikic jest londyński projektant wnętrz, pochodzący z Australii, który studiował na RMIT w Melbourne przed wyjazdem do Londynu w 1990 roku.
Pracował w Wielkiej Brytanii i za granicą w zakresie domów prywatnych, jachtów i prywatnych odrzutowców.
On również projektuje własną gamę zamówienie meble, dywany i oświetlenie.
Piotr uwielbia tworzyć stylowe i komfortowe wnętrza, które inspirują swoich klientów.

Peter Mikic jest londyński projektant wnętrz, pochodzący z Australii, który studiował na RMIT w Melbourne przed wyjazdem do Londynu w 1990 roku. Pracował w Wielkiej Brytanii i za granicą w zakresie domów prywatnych, jachtów i prywatnych odrzutowców. On również projektuje własną gamę zamówienie meble, dywany i oświetlenie. Piotr uwielbia tworzyć stylowe i komfortowe wnętrza, które inspirują swoich klientów.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (2)
Wnętrza: kamienica w Notting Hill
Zaloguj się
 • radio79

  Oceniono 8 razy 8

  Jak to nowoczesność i nie ma ani kawałka pilśni? Ani kawałka palety?

  Ale mówiąc poważnie podoba mi się lekkość tych wnętrz. Może tylko podłoga w niektórych pomieszczeniach wydaje się zimna. A, i dywan koło wanny mało praktyczny. Ale dałbym radę się tam przeprowadzić

 • seidthe

  Oceniono 4 razy 4

  Przepiękne wnętrze, wspaniała kolorystyka, świetne tapety, przedmioty dobrane z wielkim smakiem i wyczuciem, widać że każdy jeden skrupulatnie wyszukany do tego konkretnego miejsca w którym stoi. Nie każdy musi się podobać, ale widać że każdy dokładnie przemyślany. Świetna kompozycja i układ, który ubiera w ramy i nadaje porządek mocno eklektycznej całości. mimo wielkiej różnorodności nie ma wrażenia przeładowania. Super, z przyjemnością się to ogląda i wyszukuje "smaczków". Takie wnętrze można zaprojektować dla dwóch rodzajów Klientów - albo dla kogoś, kto sam interesuje się designem na tyle, aby wybrać się z architektem wnętrz we wspólną estetyczna podróż, albo dla kogoś kto widział wcześniejsze prace architekta i odpowiada mu styl, ale zupełnie nie jest zainteresowany procesem powstawania całości (na zasadzie zostawiam klucze i wracam za cztery miesiące do gotowego).

  Diana Hołod

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX