Wnętrza: industrialny apartament kawalera w Tajwanie

Industrialny apartament kawalera w Tajwanie. Projekt: House Design Studio

Industrialny apartament kawalera w Tajwanie. Projekt: House Design Studio (Fot. Hey! Cheese Photography)

Mieszkanie ma 92 metry kwadratowe i mimo zastosowania surowych materiałów emanuje przyjemną atmosferą. Pomysł na wnętrze zrealizowało House Design Studio.

Miasto Kaohsiung w Tajwanie. Mieszka tu kawaler, który uwielbia podróżować. 30-letni inżynier chciał,  by jego mieszkanie miało charakter industrialny, ale w połączeniu z dodatkami, które pozwolą mu odpocząć po pracowitym dniu.

"Nasz klient, zanim trafił do nas, sprawdził wiele pracowni. Chciał, by w jego mieszkaniu wykorzystano naturalny cement. Podczas urządzania wnętrza, musiał trzymać rodziców z dala od projektu, bo zazwyczaj starsze pokolenie uznaje takie rozwiązanie za niedokończony remont." - mówią projektanci z House Desing Studio.

Projekt zawiera mnóstwo oryginalnych elementów: walizka została wykorzystana jako szuflada, a metalowy mini-bar wygląda na typowo restauracyjny. Regał został zbudowany ze stalowych prętów, by uniknąć wrażenia ciężkości mebla.

Projektanci po mistrzowsku połączyli różne materiały i tekstury. Tu nie ma miejsca na bałagan: każdy przedmiot ma swoje miejsce.

ZOBACZ ZDJĘCIA APARTAMENTU>>

Projekt: House Design Studio

Zdjęcia: Hey! Cheese

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Wnętrza: industrialny apartament kawalera w Tajwanie
Zaloguj się
  • abram1973

    Oceniono 1 raz 1

    Chciałbym napisać, że wygląda to rewelacyjnie! Szczególnie podoba mi się ta tarcza kapitana ameryki :). Widać naprawdę duży talent projektantów, wszystko jest idealnie dopasowane.
    ---
    inshapestudio.pl/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX