Wnętrza: apartament w centrum Sztokholmu

red.
04.12.2014 08:00
A A A
Apartament w centrum Sztokholmu

Apartament w centrum Sztokholmu (Fot. alvhemmakleri.se)

ten pomysłowo zaprojektowany dwupoziomowy apartament w centrum Sztokholmu zapewnia dawkę skandynawskiego smaku. Jego wnętrze to inspiracja dla tych, którzy kochają jasne przestrzenie.

Uroczy centralny dwupoziomowy apartament w Sztokholmie ma 55 metrów kwadratowych. Projekt musiał uwzględnić długie i ciemne skandynawskie zimy: mieszkanie jest pełne światła dzięki zastosowaniu jasnych barw, dużych szklanych powierzchni oraz pozostawieniu niezasłoniętych okien. Wrażenie przestronności to zasługa również wysokiego sufitu. Całość ocieplają drewniane podłogi, przytulne materiały, miękkie tekstury, wygodne poduszki.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Zobacz także

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • strega_aradia

    Oceniono 18 razy 10

    Półokrągłe okno jest śliczne. Książki pod schodami [te jedyne kilka sztuk w mieszkaniu] - kompletnie ni przypiął ni wypiął. Smutne krematorium w ramach kuchennego "salonu z widokiem na zlew" - w życiu nie zrozumiem.
    Jeśli usmażę cebulę, to zapach pójdzie i na salon i do sypialni, ale przynajmniej nie na ubrania, bo garderoba jest oddzielona od reszty... znaczy od ubikacji nie, więc jeśli dwójka nie będzie pachniała fiołkami, to ubrania też nie :P
    Potencjał mieszkanie ma, ale moim zdaniem nie wykorzystano go.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX