;

Wnętrza: nowoczesny dom w górach

Dom JH Modern położony w górach w Wyoming, proj. Pearson Design Group

Dom JH Modern położony w górach w Wyoming, proj. Pearson Design Group (Fot.pearsondesigngroup.com)

Imponujący zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz, dom położony wśród gór w Wyoming to nowoczesny projekt z niepowtarzalnym klimatem.
Położony między Teton Range na zachodzie i Gros Ventre Range na wschodzie w Jackson Hole, Wyoming, USA, ten nowoczesny góra domu jest marzeniem domu Clay podnieść i jego żony, Debra Caudy, śnie, że nie wiedzą, że miał. Pozostawiając większość decyzji Larry Pearson Pearson Design Group, kto jest imponujący portfel mógłby zrobić ktoś podejmuje taką decyzję, sami właściciele zaskoczony wynikami. Absorbując fascynujący krajobraz nie spocznie w ten zdumiewający nowoczesny dom jest góra rekolekcje 5400 stóp kwadratowych wybudowany w zaledwie 16 miesięcy dla całkowitego budżetu 4.000.000 dolarów.
Po prostu znany jako JH Nowoczesne, współczesne góra domu została dopasowana dokładnie do życzenia właściciela. Wniosek, że dom, który łączy się z otoczeniem i ma odkryte obszary życia, gdzie można po prostu zostawić otwarte drzwi, aby wchodzić i wychodzić. Przełożyło się architekta genialny pomysł zastąpienia hol wejściowy z zewnątrz pomieszczenia. Ten przedni pokład stał się punktem centralnym, meble tutaj został wybrany, aby wytrzymać trudnych warunków pogodowych. Panoramy i subtelne mieszania materiałów budowlanych tworzyć ogólny apel inspirujących.

Położony w Jackson Hole w stanie Wyoming, USA, nowoczesny dom był marzeniem Claya Heightena i Debry Caudy. Małżeństwo pozostawiło większość decyzji dotyczących zarówno projektu jak i wystroju wnętrz firmie Larry Pearson Pearson Design Group. Właściciele byli oszołomieni wynikiem ich pracy. Dom wybudowano i wykończono w zaledwie 16 miesięcy. Powierzchnia użytkowa to 501 metrów kwadratowych, wraz z piwnicą i tarasami.

Dom znany jako JH Modern jest idealnie wkomponowany w krajobraz. Architekci pozostawili wiele otwartych zewnętrznych przestrzeni, w których można wypoczywać nawet zimą. Drewniane meble zostały specjalnie wybrane i zaprojektowane, by wytrzymać trudne warunki pogodowe. Do wykończenia i wystroju wnętrz użyto naturalnych materiałów takich jak: beton, łupek kwarcytowy, drewno bukowe i świerkowe, naturalne skóry i tkaniny.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (6)
Wnętrza: nowoczesny dom w górach
Zaloguj się
 • nietuskaczka

  Oceniono 4 razy 2

  @ autorka - red.
  Jak juz cos sciagacie, to robcie to porzadnie. Wlasciciel tego domu nazywa sie Clay Heighten, a Debra Caudy to jego zona.
  Dom ma 5400 sq. ft powierzchni, czyli 501. 68 metrow kwadratowych, I kosztowal 4 miliony dolarow.

 • atr.eju

  Oceniono 1 raz 1

  robi wrażenie, naprawdę... aż nie mogę wyjść z podziwu. Ostatnio szukałem inspiracji na wnętrze takiego domku, co prawda nie w górach, ale nad jeziorem i spodobały mi się projekty Perfect Space, ale ten też jest całkiem fajny, nawet bliski tamtym, choć jest kilka innych elementów. Może warto połączyć dwie idee... ;)

 • Stan Makowski

  Oceniono 7 razy -7

  W górach to jest zupełnie inny klimat, dlatego warto wybrać takie materiały, jakie będą ocieplać wnętrze. Bardzo mi się podobają te futerkowe elementy i delikatna lampa, kontrastująca z masywnymi ścianami i meblami. W aranżacji nie ma miejsca na błędy, więc może wybór konkretne firmy biznespolska.pl/przeglad/222385/Przestrze%C5%84_doskona%C5%82a.html nie jest złym pomysłem.

 • palo_ma1

  Oceniono 14 razy -8

  Elementy kiczu:
  Róg na komodzie, skóra na fotelu, szczyt łóżka z wyprawionej deski, to samo blat stołu.
  Na lampiony zabrakło kasy??

  Reszta OK

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX