Wnętrza: kawalerka w stylu skandynawskim

Wnętrza: kawalerka w stylu skandynawskim, proj. Wiaczesław Zhugin i Olga Ursulenko

Wnętrza: kawalerka w stylu skandynawskim, proj. Wiaczesław Zhugin i Olga Ursulenko (Fot. zh-design)

Gdy mamy do dyspozycji niewielki metraż i głowę pełną pomysłów łatwo zagracić i zmniejszyć optycznie powierzchnię i tak już małego mieszkania. Na szczęście, utalentowani projektanci potrafią z najmniejszego wnętrza uczynić przestrzeń, w której domownikom nie będzie ciasno.

Wnętrze w stylu skandynawskim projektu Wiaczesława Zhugina i Olgi Ursulenko ma zaledwie 25 metrów kwadratowych. Poprzez zastosowanie wielu odcieni bieli na ścianach, podłodze i meblach mieszkanie robi wrażenie większego niż jest w rzeczywistości.

Projektanci wnętrza postawili na modny minimalizm: wszechobecną biel, pojedyncze plamy koloru i pozornie niedopasowane meble w stylu skandynawskim, czyli mix tradycji i nowoczesności. Ciekawym akcentem są puste błękitne ramy obrazów, na ścianie, która dodatkowo została pokryta tapetą o fakturze cegieł. Pomimo zastosowania wielu odcieni bieli, mieszkanie sprawia wrażenie kolorowego za sprawą kolorowych poduszek, grafik, obicia kanapy czy wykończeń mebli.

ZOBACZ INNE WNĘTRZA SKANDYNAWSKIE>>

W przedpokoju projektanci zastosowali kolor ciemnoniebieski, który w połączeniu z bielą stolarki i podłóg tworzy mieszankę stylu i elegancji. Natomiast łazienkę pomalowano w odcieniach turkusu. Sanitariaty i meble są białe, natomiast chromowane akcenty wprowadziły do wnętrza odrobinę nowoczesności.

ZOBACZ ZDJĘCIA WNĘTRZA W STYLU SKANDYNAWSKIM>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (2)
Wnętrza: kawalerka w stylu skandynawskim
Zaloguj się
  • rowno

    Oceniono 10 razy 10

    A P A R T A M E N T ???... O kurcze...

  • lilith_dclxvi

    Oceniono 5 razy 5

    Nie wiem jak jest z pionami, ale fajniej byłoby jakoś ładnie schować tę pralkę np. zamienić miejscem z toaletą i przedłużyć blat umywalki, a wnękę zabudować pojemną szafką na środki czystości

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX