;

Wnętrza: dom dla czteroosobowej rodziny w Los Angeles

Dom w Mandeville Canyon, Los Angeles. Projekt: Rockefeller Partners Architects

Dom w Mandeville Canyon, Los Angeles. Projekt: Rockefeller Partners Architects (Fot. Eric Staudenmaier)

Architekci wiedzieli o jakim domu marzy czteroosobowa rodzina: miał być "użyteczny, piękny i ponadczasowy".

Ta rodzina zmieniała miejsce zamieszkania osiem razy w ciągu dziesięciu lat. W końcu postanowiła osiąść gdzieś na stałe. Wybór padł na Mandeville Canyon, małe osiedle w dzielnicy Brentwood w Los Angeles.

Dom stoi na działce o powierzchni trzech hektarów, na której rośnie ponad 200 starych drzew. Właściciele zdecydowali się powierzyć projekt Rockefeller Partners Architects. Zależało im by dom był nie tylko jasny i przytulny, ale także otwarty na rozległy widok na miasto i ocean.

Po poruszając się do pracy, życia w ośmiu domów w ciągu ostatnich dziesięciu lat rodzina z dwójką małych dzieci w końcu zdecydował się ustatkować. Wybór Mandeville Canyon, małe społeczności w dzielnicy Brentwood w Los Angeles, rodzina znalazłem wiele 3,14-hektarowej schronienie ponad 200 starych drzew, a wszystko w ruch. Zdecydowali się pracować z Rockefeller Partners Architects w budowaniu domu, który byłby nie tylko przytulny i jasny, ale także otwarty na rozległym widokiem na miasto i ocean poza.
Architekci pamiętają, jak ich praca mówił sam za siebie: "Kiedy dowiedziałem się, że trzy z ich ulubionych domów w zachodnim Los Angeles, wszystkie zostały zaprojektowane przez tego samego architekta, a ponadto odkrył, że ten architekt zaprojektował (ale nigdy nie miał szansy na budowę)dom do poprzednich właścicieli ich własności w Mandeville, wiedzieli, że znaleźli swoją firmę. "

Projektant wnętrz Alan Homesley stworzył wnętrza zgodnie z oczekiwaniami właścicieli: tu mogą pracować, odpoczywać, bawić się i spędzać wspólnie czas.

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMU W LOS ANGELES>>

 

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (3)
Wnętrza: dom dla czteroosobowej rodziny w Los Angeles
Zaloguj się
 • puzonik48

  Oceniono 13 razy 11

  Dom przepiękny ,ale nie na kieszeń przeciętnej czteroosobowej rodziny ,tylko dla zamożnej rodziny ,nawet w USA a cóż dopiero w Polsce :):) Poza tym ,stawiając taki dom u nas ,ogrzewanie by nas "zjadło " .

 • mberetka

  Oceniono 4 razy -2

  najlepiej prezentuje się z zewnatrz. w srodku juz znacznie słabiej...

 • emeryt21

  Oceniono 6 razy -4

  Przede wszystkim rzuca się w oczy brak windy i garaz tylko na cztery samochody....
  Po co pokazujecie nam takie rzeczy ????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX