Wnętrza: "The Naked House"

Willa

Willa "The Naked House" w Koh Samui, w Tajlandii (Fot. welcomebeyond.com)

Willa "The Naked House" w Koh Samui, w Tajlandii usytuowana jest na wzgórzu w cichej części wyspy.
Jeśli szukasz dla prywatnego rekolekcje, gdzie można i pięć znajomych uciec do po drugiej stronie świata,The Naked House to co szukasz.ThePrywatna willa znajduje się w Koh Samui, Tajlandia i mieści się na wzgórzu w cichej części wyspy.
TheNowoczesny rekolekcje oferowane przez Welcome Beyond dlaa ukraść w tylko około 250 USD za noc, do sześciu osób. Jest tam 50-tych / 60 w klimat, ale wszystkie nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja, Wi-Fi, i pralnia.
Właściciel i fotograf Marc, jesta samoukiem architekt, który przyniósł z domu do życia i zaprojektowane i zbudowane wszystkie meble, oświetlenie, drzwi, a sam okien.
TheHotel otoczony jest bujną zielenią z świątyń i rynkach żywności w pobliżu.
Salon otwiera się całkowicie na zewnątrz z widokiem na plażę, co zdarza się tylkoa pięć minut spacerem od hotelu.
Istnieją trzy sypialnie - dwie na dole i jeden na piętrze - wszystkie z łazienkami.

Nowoczesny dom znajduje się w ofercie Welcome Beyond i kosztuje około 250 USD za noc, dla sześciu osób. W środku panuje luksusowy klimat lat 60-tych, ale z nowoczesnymi udogodnieniami (klimatyzacja, Wi-Fi, pralnia itp.)

willa, dom, hotelFot. welcomebeyond.com

Dom zaprojektował fotograf architekt samouk Marc. Jest on także autorem wszystkich mebli, oświetlenia, drzwi i stolarki okiennej. W domu znajdziemy trzy sypialnie, dwie na parterze, jedna na piętrze - wszystkie z łazienkami. Salon jest całkowicie przeszklony, z pięknym widokiem na ocean.

Dom otoczony jest bujną zielenią, a w okolicy znajdują się zabytkowe świątynie i egzotyczne bazary.

ZOBACZ ZDJĘCIA WILLI "THE NAKED HOUSE">>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (6)
Wnętrza: "The Naked House"
Zaloguj się
 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 18 razy 16

  Taka cecha nazywa się "przezroczysty".
  I tak właśnie Modne Słówko "transparentny" wypiera z pamięci użytkowników swoje z pozoru dobrze znane odpowiedniki, takie jak "przezroczysty", "przejrzysty", "prześwitujący", "przezierny"...

 • mg_0

  Oceniono 11 razy 5

  Czegoś w tym domu brakuje... Życia? Strasznie smętny, a tak duży miał potencjał. Większość zdjęć jadalni - gdzie łazienka, tylko jedna sypialnia? Ani to ascetyczne, ani przyjemne, szkoda.

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 2 razy 2

  NIE WIERZĘ! WŚRÓD promocji na gazeta.pl koszmarków i potworków tudzieś różnych misiów na miarę czasów, krajów i kasiory tutaj spokojny, ładny domek, przyzwoity i całkiem pozwalający odpoczywać:) Warto:) Jak ktoś pracuje i ma budżet odpowiedni to tylko zarezerwować z przyjaciółmi -tak w 3 pary przynajmniej i lecieć, kochać się w promieniach słonecznych z widokiem na morze-pełen relaks, a kuchnia także daje wiele możliwości, bo przecież Tajlandzkie kuchnie słyną ze wszystkiego dobrego-nawet na tydzień wynająć kucharza żeby wam gotował na wakacjach:) -a drugi tydzień spędzić wędrując po knajpkach:)
  ps. I "WOW" to ja sobie mogę pisaqć w komentarzach czy w liście do kumpeli a nie praktykant w portalu gazecianym:P Poza tym, to nie jest żaden transparentny dom-czyżby piszący mieli problemy ze wzrokiem? Raczej dom otwarty na przyrodę i otoczenie:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX