;

Wnętrza: Graphite Penthouse w Kijowie

Graphite Penthouse w Kijowie. Projekt: Denis Rakaev

Graphite Penthouse w Kijowie. Projekt: Denis Rakaev (Fot. Andrey Avdeenko)

Nowoczesne wnętrza, niesamowite tekstury i eleganckie wykończenie - zobaczcie kreatywne rozwiązania w kijowskim apartamencie.
Denis Rakaev przesłał nam zdjęcia i informacje o Graphite Penthouse, współczesnego projektu w Kijowie. Według projektanta,the wnętrze powinno być postrzegane jednolity i monolityczne - tothe główna idea projektu. Wchodząc do dowolnego lokalu, czy kolację lub łazience,a człowiek musi zdać sobie sprawę, że jest w jednej ze stref o wspólnej przestrzeni, więcthe wnętrze jest w tym samym duchu, stylistycznie i kolorystycznie. Celem projektanta było stworzenie wnętrza z dużą ilością światła dla percepcji wzrokowej i wysokim poziomie komfortu.
Wnętrza są uważane w pełni wyświetlić obraz świata ich właścicieli: "Ścisłe puryzm jest rozcieńczony z ciepłym stylu etno. Połączenie prostych, prostoliniowe formy z motywami dekoracyjnymi i krzywoliniowe etnicznej, tworzony jesta unikalny efekt oderwania od zgiełku wielkiego miasta. "Drewniane panele 3D symulacji ozdobnych rzeźba była zatrudniona w systemie projektowania oryginalnych efektów wizualnych. W sypialni, ściany w prawdziwej skóry kreatywnie rozwiązać problem izolacji akustycznej, a gęste zasłony grafitowe dają poczucie nocnym mroku.

Denis Rakaev urządził wnętrza Graphite Penthouse, współczesnego projektu w Kijowie. Celem projektanta było stworzenie komfortowego wnętrza z dużą ilością światła. Główna ideą jest tutaj jednolitość i spójność wszystkich elementów dekoracyjnych: od mebli, przez rzeźby aż do tekstyliów. Wszystkie pomieszczenia zostały urządzone w podobnym stylu.

mieszkanie, penthouse, apartamentFot. Andrey Avdeenko

Apartament w pełni oddaje charakter właścicieli: dbałość o szczegół, elegancja, porządek z lekką nutą ciepłego stylu etno. Połączenie prostych form z imponującymi formami dekoracyjnymi nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter.

ZOBACZ ZDJĘCIA GRAPHITE PENTHOUSE>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Wnętrza: Graphite Penthouse w Kijowie
Zaloguj się
 • igakobiec_1967

  Oceniono 1 raz 1

  Rewelacyjne wnętrze...
  ... i ta łazienka!

  --
  www.inter-play.com.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX