Wnętrza: apartament Oh!dessa

Kiedy otaczamy się ludźmi wesołymi i lubiącymi rozrywkę, nasz dom powinien być gotowy na ich przyjęcie. Apartament zaprojektowany przez 2Bgroup z pewnością ugości największą grupę przyjaciół.

Eleganckie i funkcjonalne, nowoczesne i przytulne - takie właśnie wnętrza znak rozpoznawczy pracowni 2Bgroup.

Mieszkanie zostało wykończone surową cegłą, betonem i drewnem. W kuchni i w salonie ściany pokryto płytami z pleksiglasu. Z salonu płynnie przechodzi się do jadalni, w której znajdziemy ścianę wyłożoną drewnem. Przytwierdzono do niej funkcjonalne półki.

Apartament Oh!dessa, projekt: 2BgroupFot. 2bua.com

W apartamencie dominują surowe, minimalistyczne rozwiązania ocieplone gdzieniegdzie plamami barwnych tkanin i jasnym drewnem.

ZOBACZ ZDJĘCIA APARTAMENTU OH!DESSA>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (3)
Wnętrza: apartament Oh!dessa
Zaloguj się
 • momy

  Oceniono 11 razy 7

  Sztuczny twór jak strony w katalogu mebli i dodatków. Projektant się popisał, ż wie, co jest w sklepach. I tyle. Plastikowe to-to jak twarz Szulim.

 • Smotrec Tomnatyk

  Oceniono 13 razy 5

  pomysł dzielenia przestrzeni wizualnymi kontrastami jeszcze ujdzie ale dodawać do tego podesty różnicujące poziomy podłogi to już po prostu typowe designerskie porażenie mózgu. detale w wielu momentach nieznośne i skrajnie niepraktyczne (kto będzie szorował porowatą ścianę za umywalkami z rozbryzgów? Pan architekt zapewne nie bo on jest tylko do wyższych celów stworzony czyli do projektowania efektownych wnętrz. Zestawienia faktur na zasadzie dajemy wszystko co mamy - po jednym surowcu na każdą ścianę - typowe dla producentów chaosu i braku harmonii pod przykrywką modnej ekstrawagancji. Na plus tylko wnętrze przy głównym stole - jasne, czytelne, harmonijne. Reszta niestety daje odczucie jak ze zwiedzania boksów ekspozycyjnych IKEA

 • kowalska-kowalska

  0

  Czy na zdjęciu nr 5 jest jakaś projekcja szubienicy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX