Wnętrza: kolorowy dom w Kalifornii

Domu z 1934 roku w Kalifornii. Wnętrza: Ghislaine Vinasa Interior Design

Domu z 1934 roku w Kalifornii. Wnętrza: Ghislaine Vinasa Interior Design (Fot. Art Grey)

Architekt Chet Callahan przeprowadził gruntowny remont hiszpańskiego domu w Los Feliz w Kalifornii. Zamieszkał w nim razem ze swoją rodziną. Przy urządzaniu wnętrz domu z 1934 roku pomagało biuro Ghislaine Vinasa Interior Design.

Dom został już wypełniony mnóstwem unikalnych detali, a dominującą barwą jest biel. Brakowało tylko koloru. Projektanci postawili na śmiałe i wyraziste kolory, ciekawe zestawienia wzorów i faktur.

W salonie na przepastnych białych półkach ustawiono książki według kolorów. Uwagę przykuwa duża sofa chesterfield i stolik projektu Jaimego Hayona - wszystko w kolorze śliwkowym. Paige West, z nowojorskiej galerii Mixed Greens Gallery pomogła wybrać odpowiednie dzieła sztuki pasujące do wnętrz i gustu właścicieli.

Domu z 1934 roku w Kalifornii. Wnętrza: Ghislaine Vinasa Interior DesignFot. Art Grey

Biała kuchnia w połączeniu z żółtymi elementami, takimi jak krzesła do jadalni i dywan daje wrażenie świeżości i w prowadza domowników w wesoły nastrój. Dywan w przedpokoju daje kolorystyczne wskazówki, jak trafić do poszczególnych pokojów.

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMU W KALIFORNII>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (6)
Wnętrza: kolorowy dom w Kalifornii
Zaloguj się
 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 5 razy 5

  "MULTIkolorowa" to nie po polsku.

 • puzonik48

  Oceniono 5 razy 3

  Ja bym w niej chętnie zamieszkała :)Bardzo lubię taką wielobarwność ,w przeciwieństwie do mieszkań naszych projektantów wnętrz,często czarno białych ,brązowych i szarych :(((

 • gizelamazuchowski_1983

  Oceniono 3 razy 3

  Uwielbiam fiolety, ale tu ilość dodatków w tym kolorze jest przytłaczająca...

  --
  www.flexi-step.pl

 • mo-7

  Oceniono 2 razy 2

  No i od razu widać różnicę! Super - może poza tymi pomarańczowymi paskami. Ale już żyrandol z "kapiącą" farbą - szalenie pomysłowy i oryginalny. Biała kuchnia może trochę razić - ja bym dodał więcej koloru ale generalnie polscy dekoratorzy niech się uczą.

 • Slawek Kucharczyk

  Oceniono 8 razy 0

  najbardziej mnie bawią zawsze te kuchnie.... wymuskane...wypucowane... bez śladu używania.
  Najczęściej jest tak, że im bardziej wypasiona kuchnia tym mniej w niej widać życia, tak jakby właściciele jedli na mieście a kuchnię mieli wyłącznie na pokaz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX