Dom z widokiem na ocean

Nowoczesny dom z widokiem na ocean

Nowoczesny dom z widokiem na ocean (Studio SAOTA)

Nowoczesny dom z widokiem na ocean pokryty strzechą? Takie połączenia tylko w RPA. Przestrzenną, lekką bryłę zaprojektowało cieszące się międzynarodowym uznaniem studio SAOTA.

Biuro operuje z Kapsztadu i jest prowadzone przez kolektyw trzech architektów: Stefana Antoniego, Philipa Olmesdahla i Grega True. Architekci już od kilkunastu lat projektują luksusowe resorty i rezydencje, zdobywając w tym obszarze coraz większą renomę.

Dom przy Silver Bay został tak wymyślony, żeby w pełni wykorzystać fantastyczne widoki i jednocześnie zapewnić mieszkańcom prywatność i swobodę. Ściany wychodzące na plaże i ocean są w większości przeszklone i mobilne. W wietrzne dni mogą stanowić izolację dla mieszkańców, a w te przyjemne otworzyć dom na minimalistyczny ogród i taras z basenem.

Za wnętrza odpowiada studio Antoni Associates. Udało im się stworzyć tutaj nowoczesny dom który oddaje jedyny w swoim rodzaju, afrykański charakter. Do dekoracji architekci używali elementów z lokalnego drewna i dodatków stworzonych przez tutejszych rzemieślników i projektantów. Można zobaczyć między innymi piękne lampy z giętego drewna i ręcznie robione kosze.

Również ta pracowania wyspecjalizowała się w pracy z wnętrzami o dużych budżetach. W swoim portfolio mają więc wiele ekspresyjnych wnętrz z unikalnym charakterem. Warto odwiedzić ich stronę: aainteriors.co.za. Pozostałe projekty studia SAOTA można zobaczyć tutaj: saota.com

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (2)
Dom z widokiem na ocean
Zaloguj się
 • Hanna Kotys

  Oceniono 3 razy 3

  swietne, wspaniałe czuje sie wolnosc i mozliwosc oddychania przestrzenia niczym nieskrepowaną
  chciałabym tam pomieszkac

 • zaprojektujemy

  Oceniono 5 razy -1

  Piękny widok, ale nad aranżacją samego mieszkania można by jeszcze trochę popracować :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX