Targi Rzeczy Ładnych już wkrótce. Niespodzianka dla czytelników D&W!

Targi Rzeczy Ładnych - wiosenna edycja

Targi Rzeczy Ładnych - wiosenna edycja (Fot. mat. prasowe)

Zapraszamy na wiosenną edycję Targów Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych to bez wątpienia najpopularniejsza warszawska impreza, której celem jest promocja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności. 18 i 19 kwietnia (sobota i niedziela) odbędzie się kolejna, piąta już edycja.

W nowoczesnej przestrzeni biurowca Plac Unii City Shopping zaprezentuje się ponad 130 firm i projektantów, odbędą się spotkania, wykłady i warsztaty o szeroko pojętym projektowaniu.

ZOBACZ LISTĘ WYSTAWCÓW>>

Podczas dwóch dni wiosennej edycji każdy będzie mógł zapoznać się z najlepszym wzornictwem przedmiotów codziennego użytku i kupić od ręki: meble, elementy wyposażenia wnętrz, lampy, porcelanę, tkaniny i inne oryginalne produkty najciekawszych polskich marek, także w wydaniu retro. Dla dzieci i ich rodziców będzie czekała bogata strefa z ofertą dla najmłodszych - zabawkami, książkami i meblami. Wielu wystawców - niektórzy będą prezentowali się w Warszawie po raz pierwszy - zapowiedziało specjalne premiery nowych produktów oraz atrakcyjne targowe ceny. Osobną atrakcją targów będzie strefa PRINT ze znakomitym wyborem prac najciekawszych polskich grafików, m.in.: Dawida Ryskiego, Pawła Jońcy, Patryka Mogielnickiego, Katarzyny Boguckiej i innych. Na ich stoiskach będzie można znaleźć oryginalne sygnowane plakaty, serigrafie, druki, książki i notesy.

Targi Rzeczy Ładnych to także wykłady i spotkania. Tym razem porozmawiamy o projektowaniu dobrego stylu życia: od roślin - jakie warto mieć w domu, jakimi się otaczać, które pomagają dobrze wypoczywać, przez rytuały wokół snu, a kończąc na projektowaniu różnych usług w kontekście społecznym,

Wśród gości tej edycji m.in. znakomity reporter FILIP SPRINGER, autor głosnych książek o architekturze i przestrzeni publicznej „Wanna z kolumnadą”, „Źle urodzone” i „Zaczyn. O Zofii i Oskarze Hansena”.

Podczas Targów odbędzie się także premiera książki „Akademia designu” z udziałem Ani Grużewskiej i Tomka Rygalika. Wydawcami publikacji są Dom&Wnętrze/Agora.

Pierwsze edycje Targów Rzeczy Ładnych cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wystawców, publiczności i mediów. Imprezy odwiedziło do tej pory około 20 tys. gości.

Więcej informacji o Targach Rzeczy Ładnych na facebooku.

Targi Rzeczy Ładnych

18-19 kwietnia ; godz. 11-19

Plac Unii City Shopping ul. Puławska 2 Warszawa

Wstęp 5 zł

UWAGA, Kupując bilet wstępu za 8,99 zł, otrzymasz nowy numer magazynu Dom&Wnętrze!

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Kolekcja kubków Belles Fleurs Design: porcelanowe kubki Rosenthala
  • Część wypoczynkowa. Kanapy obite naturalnym lnem, czarno białe poduszki i miedziane dodatki. Wnętrza: skandynawskie mieszkanie pełne stylowych dodatków
  • wystawy Wystawy, które warto obejrzeć
Skomentuj:
Targi Rzeczy Ładnych już wkrótce. Niespodzianka dla czytelników D&W!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX