Akademia Designu. Projektanci - specjalne wydanie magazynu Dom&Wnętrze

Akademia Designu. Projektanci

Akademia Designu. Projektanci (Fot. mp)

Publikacja dla miłośników dobrego wzornictwa

14 kwietnia ukazała się „Akademia Designu. Projektanci" - pierwsze z cyklu specjalnych wydań magazynu „Dom&Wnętrze". Czytelnicy znajdą w numerze historie i projekty 77 najważniejszych polskich i zagranicznych twórców designu.

Wydanie prezentuje autorski wybór kultowych projektantów, twórców pięknie zaprojektowanych przedmiotów, które stają się elementami wyposażenia naszych wnętrz - m.in. mebli, akcesoriów kuchennych, naczyń czy lamp. W numerze można przeczytać o przedstawicielach klasycznego i współczesnego designu w Polsce i na świecie, m.in. o Romanie Modzelewskim, Tomaszu Rygaliku czy Philipie Starcku, a także znaleźć historie designerskich duetów - projektantów mody, którzy postanowili również tworzyć dla domu, oraz absolutnych pionierów designu, m.in. Le Corbusiera czy Arne Jacobsena.

Akademia Designu. Projektanci, design, projektanci, wzornictwo

Pierwsze specjalne wydanie miesięcznika "Dom&Wnętrze" - „Akademia Designu. Projektanci" pojawiło się w punktach sprzedaży prasy 14 kwietnia br. w cenie 19,99 zł. Można je również kupić w wersji cyfrowej na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Numer zawiera 156 stron.

Z Anną Grużewską, jedną z autorek „Akademii Designu" będzie można spotkać się w dniach 18-19 kwietnia podczas wiosennej edycji Targów Rzeczy Ładnych w warszawskim centrum handlowym Plac Unii.

Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć na Facebooku.

ZOBACZ OKŁADKĘ>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Akademia Designu. Projektanci - specjalne wydanie magazynu Dom&Wnętrze
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX