Oryginalne mieszkanie ze ścianą z filcu [MODEL WNĘTRZA 3D]

AO, model: wnętrza3d.pl
04.11.2015 12:19
A A A
Domowe biuro jest jednym ze znaków szczególnych mieszkania. Architekt zaprojektował nad nim antresolę z dodatkowym miejscem do spania, a całość można zasłonić przesuwając filcowe panele. W jednym z miękkich załamań

Domowe biuro jest jednym ze znaków szczególnych mieszkania. Architekt zaprojektował nad nim antresolę z dodatkowym miejscem do spania, a całość można zasłonić przesuwając filcowe panele. W jednym z miękkich załamań "parawanu" zawieszono lekki kominek na biopaliwo. (Fot. Celestyna Król)

To mieszkanie jest na poły klasyczne, na poły futurystyczne. Nic dziwnego, mieszka tu inżynier aeronautyki. Możemy zajrzeć do każdego zakamarka na trójwymiarowym modelu!

Kto tu mieszka?
Marcin, inżynier aeronautyki pracujący na co dzień zagranicą.

Gdzie? W Warszawie.

Metraż: ok. 120 m kw., w starej kamienicy.

To mieszkanie wyróżnia kilka rzeczy, a najbardziej rzucającym się w oczy jest szara ściana wykonana z filcu. To nietypowe rozwiązanie tworzy niemal futurystyczną strukturę, która zaskakująco dobrze wygląda w mieszkaniu w starej, warszawskiej kamienicy. Co się kryje za filcowymi przepierzeniami? Jakie jeszcze rozwiązania tu zastosowano? Zobacz powyżej na fotograficznym modelu 3D.

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM MIESZKANIU: PEŁNA PREZENTACJA WNĘTRZA ZE ZDJĘCIAMI >>>
Zobacz także

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX