Dom za miastem pełen drewna

Drewniany dom za miastem, proj. Walton Architecture

Drewniany dom za miastem, proj. Walton Architecture (Fot. Walton Architecture)

Ten drewniany dom wygląda jak wyjęty z bajki. Położony w otoczeniu zielonej natury, mógłby służyć za plan zdjęciowy disneyowskich animacji.

Firma Walton Architecture ma imponujący portfolio, w którym znajdziemy wiele pięknych drewnianych domów idealnie wpisanych w naturalny krajobraz. Martis Camp w Kalifornii, to jeden z nich. Jest to cały kompleks domów zajmujących łącznie 3,5 tys. metrów kwadratowych. Jest to idealne miejsce na spędzenie urlopu za miastem.

Rustykalne wnętrza domu za miastem, proj. Walton Architecture Fot. Walton Architecture

Wnętrza wypełnione są naturalnymi materiałami: drewnem, skórą, wełną. Znajdziemy tam wiele wykonanych ręcznie mebli i dodatków. Przytulne, przestronne i komfortowo urządzone pomieszczenia zachęcają do odpoczynku przy żywym ogniu kominka.

Przy wejściu gości wita imponująca przestrzeń z wysokimi sufitami. Drewniane belki, naturalny kamień, wielkie okna, kominek i puszyste poduszki dostarczą niezapomnianych wrażeń podczas rodzinnych wieczorów- zapewniają architekci.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Mała jadalnia, tuż przy kuchni. Tu rodzina najczęściej jada śniadania. Szafki kuchenne pomalowane odcieniem błękitu Stone Blue z palety marki Farrow & Ball. Stylowe i eleganckie mieszkanie w Warszawie
  • Na drewnianych wrotach chroniących przeszklone drzwi pracowni Marta przyczepiła metalowe tablice m.in. "Zakaz śmiecenia na wydmach". Stodoła przerobiona na dom - tu tworzy polska artystka
  • Wcześniej mieściły się tu rolnicze biura i szkoła, teraz jest przytulny dom. Dom w pałacyku z początku XX wieku
Skomentuj:
Dom za miastem pełen drewna
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX