Stylowy paryski apartament

red.
09.12.2015 15:00
A A A
Paryski apartament

Paryski apartament (fot. Delightfull)

Eleganckie wnętrza paryskiego apartamentu wypełniono oryginalnymi meblami i sprzętami. Widać tu retro inspiracje, jak i zupełnie nowoczesne rozwiązania.

Apartament przy Rue Monsieur w Paryżu to współczesny projekt o eleganckim wyrazie i z elementami w duchu retro. Wnętrza zaprojektował Marjan Denkov, któremu zależało na połączeniu doświadczeń z pola sztuki, designu i rzemiosła.

Wnętrza zostały wypełnione meblami i sprzętami o wyrazistych formach i deseniach. Denkov sięgnął po geometryczne wzory wyraźnie inspirowane retro stylistyką. Zestawił je z nowoczesnymi formami i błyszczącymi powierzchniami. Stworzył tym samym stylowy miks form i wzorów. Ważną rolę w budowaniu wnętrz odegrało oświetlenie. Lampy głównie marki Delightfull mają zdecydowane formy i stanowią znakomite wykończenie pomieszczeń.

Choć mnogość designerskich sprzętów może przytłaczać, to udało się wykreować swobodną, niezobowiązującą atmosferę. To właśnie typowe dla paryskich wnętrz jest stylowo, ale bez zadęcia. Są to wnętrza, w których toczy się normalne, codzienne życie. Nie ma nic bardziej francuskiego niż tak umiejętne i naturalne wplatanie tego co piękne i wyszukane w to co zwyczajne.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Zdjęcie Lis Lighting lampa stojąca Bona 4349P Zdjęcie Modo Sofa Wincent Grey pikowana szara drewniane nogi Zdjęcie THK Bawełniana poduszka dekoracyjna Multi Ring 40x40
Lis Lighting lampa stojąca ... Modo Sofa Wincent Grey piko... THK Bawełniana poduszka dek...
źródło: Okazje.info
Zobacz także

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • an1005

    Oceniono 4 razy 2

    Oczopląs gwarantowany. Poza ciekawymi kinkietami w przedpokoju nic co by mnie zachecilo do mieszkania w tym skladowisku 'wszystkiego'

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX