Design: polskie projekty z drewna

STOŁEK 1/2 to połowa dębowego pnia osadzona na podstawie z ocynkowanej stali. Siedzisko o unikatowym charakterze zostało zabezpieczone olejem. Dzięki temu nadaje się zarówno do salonu, jak i na zewnątrz, 680 zł, Vitamina D/polishdesignnow.com

STOŁEK 1/2 to połowa dębowego pnia osadzona na podstawie z ocynkowanej stali. Siedzisko o unikatowym charakterze zostało zabezpieczone olejem. Dzięki temu nadaje się zarówno do salonu, jak i na zewnątrz, 680 zł, Vitamina D/polishdesignnow.com (fot. producent)

Coraz częściej projektantów inspiruje polski las. Doceńmy rodzime gatunki drewna!
Drewno?
NATURALNIE!
Coraz częściej projektantów inspiruje polski las. Doceńmy rodzime gatunki drewna! Bukowe, dębowe, olchowe jest trwałe, szlachetne i odporne na nasz klimat.
1. Huśtawka Swing. Można ją powiesić pod sufitem lub przymocować do belek na poddaszu, 1800 zł, proj. Iwona Kosicka/studioskup.pl 2. Młynek do pieprzu PKiN z prawdziwym metalowym żarnem. Zrobiony z drewna bukowego, proj. Bożena Przyłuska, 99 zł, Magazyn Praga 3. Stolik kawowy Floatini, z drewna i płyty MDF, ok. 850 zł, maniaofdesign.com 4. Łóżko Lugo z litego drewna olchowego, wym. 146 x 238 cm, 4280 zł, Mazzivo
STOŁEK 1/2 to połowa dębowego pnia osadzona na podstawie z ocynkowanej stali. Siedzisko o unikatowym charakterze zostało zabezpieczone olejem. Dzięki temu nadaje się zarówno do salonu, jak i na zewnątrz, 680 zł, Vitamina D
/polishdesignnow.com
MATERIAŁ STARY JAK ŚWIAT, A WCIĄŻ ODKRYWA NOWE MOŻLIWOŚCI.

Bukowe, dębowe, olchowe jest trwałe, szlachetne i odporne na nasz klimat. Materiał stary jak świat, a wciąż odkrywa przed nami nowe możliwości.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Bourgie zaprojektowana w 2004 roku przez Ferruccio Lavaniego Design: lampa Bourgie ma 10 lat!
  •  Nowości Comforty: Salone Internazionale del Mobile 2014
  • Dwie niskie sofy zachęcają do odpoczynku, a zastosowanie kolorów niebieskiego i szarego w przyjemnych odcieniach połączone z ciepłym drewnem tworzą relaksacyjny nastrój. W części bibliotecznej lampa w kształcie chmury Nemo Nuvola.
 Wnętrza: nowoczesne mieszkanie w szarościach i błękitach
Komentarze (1)
Design: polskie projekty z drewna
Zaloguj się
  • Samanta Kardioszal

    0

    Temat drewna, przy tej okazji polecam firmę CEWE z Kędzierzyna Koźle, gdzie on-line na www.cewe.pl można zamówić wydruk zdjęć lub grafik na drewnie właśnie. W zasadzie w Polsce tylko CEWE robi takie rzeczy, nie wspomnę już że drukują nawet płytki łazienkowe Waszymi zdjeciami. :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX