Republic of Fritz Hansen: "Drop Chair" powraca!

az
07.07.2014 08:00
A A A

"Drop Chair" w Royal SAS Hotel (Fot. Republic of Fritz Hansen)

Krzesło "DROP" zaprojektowany przez Arne Jacobsena w 1958 roku dla SAS Royal Hotel w Kopenhadze to ikona designu. Teraz Republic of Fritz Hansen ogłosiła ponowne wprowadzenie krzesła do produkcji.
Krzesło upuść zaprojektowany przez Arne Jacobsena w 1958 roku dla SAS Royal Hotel w Kopenhadze jest w moich pięciu wspaniałych krzeseł wszechczasów. Więc kiedy Republika Fritz Hansen ujawnił, że idą do ponownego wprowadzenia w 2014 roku krzesło
owy krzesło jest prawie identyczny z poprzednim, z wyjątkiem, że aktualizacji materiały i sposoby zostały użyte. Dostępny w sześciu kolorach z tworzywa sztucznego czarny, biały, burza-niebieski, szary-szary, czerwony i ogień-żółty z piasku albo chromowane lub malowane proszkowo nogi w kolorach lub włókienniczych lub skórzaną tapicerką.

Nowe krzesło jest prawie identyczne z poprzednim, z wyjątkiem użytych materiałów i sposobu wykończenia. Dostępne w sześciu kolorach: czarnym, białym, niebieskim, szarym, czerwonym i żółtym w wersji z tapicerką z tworzywa sztucznego oraz skórzane. Nogi krzesła mogą być chromowane lub malowane proszkowo.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Zobacz także
  • Aranżacja jadalni, w której wykorzystano krzesła Gnu, projekt Tomek Rygalik dla Comforty, w tapicerce skórzanej. Design: krzesło Gnu
  •  Design: fotele z wysokim oparciem
  • Fotel Barcelona Akademia designu: Fotel Barcelona

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX