Design: minimalistyczne zegary Do Not Disturb

Zegary Do Not Disturb, proj. Ernes Perera dla studia Amor de Madre

Zegary Do Not Disturb, proj. Ernes Perera dla studia Amor de Madre (Fot. producent)

Zegary Do Not Disturb to jeden z najnowszych i najbardziej znanych projektów barcelońskiego studia Amor de Madre. Jego autor, Ernes Perera, jest jednym z założycieli studia, które powstało z miłości do pięknego rzemiosła.

Wszystkie przedmioty dostępne w sklepie studia są od początku do końca robione własnoręcznie. Ernes Perera z wielkim szacunkiem do jednego ze swoich ulubionych materiałów - drewna bukowego - wykrawa geometryczną, prostą, chociaż wciąż nieoczywistą formę. Obydwa zegary są zabawą ze światłem i cieniem. Zmieniają się w zależności od pory dnia.

Zegary Do Not Disturb, proj. Ernes Perera dla studia Amor de MadreFot. producent

Model 1742 (180 EUR) to zegar ścienny. Jest okrągły i wyżłobiony w taki sposób, żeby wierzchołki oznaczały kolejne godziny. Z kolei model 2046 (160 EUR) to zegar stojący, heksagonalny, również intrygujący ze względu za swoją minimalistyczną formę i geometrycznie rozwiązaną podziałkę. Amor de Marde specjalizuje się właśnie w tego typu, prostych, szlachetnych projektach. Projektanci działają wspólnie od 2006 roku. Ich projekty, oraz sklep można zobaczyć na stronie modremadre.com

ZOBACZ ZDJĘCIA ZEGARÓW DON NOT DISTURB>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Design: minimalistyczne zegary Do Not Disturb
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX