Bizajn - konferencja dla młodych projektantów

MyBaze

MyBaze (materiały prasowe)

MyBaze.com, międzynarodowa platforma designu, zaprasza młodych projektantów na trzecią edycję konferencji "Bizajn. Business & Design". Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie sprzedaż designu i mody online. Wystąpi między innymi Anna Grużewska z miesięcznika "Dom & Wnętrze". Bizajn odbędzie się 26 lutego w Warszawie.

Bizajn to cykliczne wydarzenie adresowane do projektantów, młodych marek i przedsiębiorców sprzedających lub planujących sprzedawać swoje produkty w internecie. Celem wydarzenia jest inspiracja oraz edukacja młodych marek w zakresie wsparcia sprzedaży, marketingu oraz rynku interaktywnego.

W jaki sposób budować markę w internecie? Jak promować i sprzedawać polski design za granicą? W jaki sposób platformy typu marketplace mogą się przełożyć na sukces projektantów online? Na te i inne pytania odpowiedzą zaproszeni goście m.in. Tomek i Gosia Rygalik, Michał Bachowski z magazynu F5, Anna Grużewska z miesięcznika „Dom & Wnętrze” oraz doświadczeni projektanci i przedstawiciele marek: Oskar Perek, Michał Woch (Vzór) i Ania Migacz (Mnishkha).

- Poprzednie dwie edycje Bizajnu cieszyły się dużym zainteresowaniem i utwierdziły nas w przekonaniu, że jest duże zapotrzebowanie na takie inicjatywy. Młodzi projektanci, którzy są jednocześnie przedsiębiorcami, potrzebują własnych branżowych spotkań. Dzięki nim mogą zweryfikować swoje założenia biznesowe, ale przede wszystkimi mają szansę wymienić się doświadczeniami z innymi właścicielami młodych marek - wyjaśnia Duc Vu Hoang, założyciel MyBaze.com, międzynarodowej platformy e-commerce, na której można kupić oryginalne produkty bezpośrednio od polskich i zagranicznych projektantów.

MyBazemateriały prasowe

Bizajn odbędzie się 26 lutego przy ul. Mysiej 3 w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacji można dokonać pod adresem bizajn@mybaze.com.

Patronat nad wydarzeniem objęli „Dom & Wnętrze”, „F5” oraz Domosfera.pl. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia TUTAJ.

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Eamesowie Ray i Charles Eamesowie: zawsze tam, gdzie ty
  • Kolekcja Oskara Zięty Oskar Zięta dla Bolesławca: jest wzorowo
  • Kolekcja "Bowl" Arika Levy'ego Miedź i marmur do łazienki
Skomentuj:
Bizajn - konferencja dla młodych projektantów
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX