Must have 2015 dla wyjątkowej kolekcji MIO

Kolekcja MIO, zdjęcia aranżacyjne.

Kolekcja MIO, zdjęcia aranżacyjne. (fot. Meble VOX)

Kolekcja MIO od Meble VOX jest wyjątkowa. Dowód? Została wyróżniona w plebiscycie MUST HAVE zaledwie tydzień po premierze. Na czym polega jej niepowtarzalność?

Każdy, kto urządzał mieszkanie wie, że wybór i kupno mebli bywa bardzo frustrującym zajęciem - nie odpowiada nam ich wymiar, nie podobają uchwyty, nie możemy dopasować koloru. Mamy pewną wizję, jednak nic nie przypada nam do gustu. Dla takich klientów powstała kolekcja MIO od Meble VOX, wpisująca się w aktualny trend personalizacji produktów - pozwala stworzyć autorskie, absolutnie oryginalne wnętrze.

Użytkownik sam buduje bryłę mebla i łączy elementy: skrzynki, fronty, drabinki. Wszystko z wybranych osobiście materiałów. Krok po kroku powstaje kształt, funkcja i estetyka. Prosty montaż i konfigurator on-line pozwala zamienić żmudny i nerwowy proces w zabawę, a może nawet sztukę. Dodatkowo system MIO jest modułowy i uniwersalny - można go dostosować do małych wnętrz, wielokrotnie się z nim przeprowadzać.

Premiera kolekcji odbyła się pod koniec czerwca, a już tydzień później otrzymała jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży meblarskiej -   MUST HAVE 2015 w ramach Łódź Design Festiwal. Gratulujemy twórcom tej niezwykłej kolekcji!

Oto kilka zdjęć aranżacyjnych.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
 • Wnętrza: paryskie mieszkanie polskiej szlachcianki
 • Cuna. Projekt: Patricia Urquiola Łazienka od projektanta
 • Barbara we Wrocławiu. Projekt wnętrz: pracownia Major Architekci oraz ZIETA Prozessdesign Barbara - nowe miejsce otwarte na polski design
Komentarze (2)
Must have 2015 dla wyjątkowej kolekcji MIO
Zaloguj się
 • olgin

  Oceniono 4 razy 2

  wzorniczo świetnie, funkcjonalnie, szczególnie jeśli chodzi o prozaiczne wytarcie kurzu między kubikami niezbyt dobrze, cena zgroza jak za tak proste meble, nawet jeśli uwzględnić stosowanie litego drewna. Meble dla młodego na dwa lata ale jakiego stać? 3+

 • kosmaty_patriota

  Oceniono 3 razy -3

  Co to ma niby być? Nawet do altanki się nie nadaje. No, może do kurnika jako grzędy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX