Mieszkanie Jagi Hupało [WIDEO]

red.
31.03.2014 14:03
Zobacz jak mieszka stylistka fryzur, Jaga Hupało.

Zobacz więcej zdjęć - kliknij tutaj!>>
Komentarze (13)
Zaloguj się
 • 71tosia

  Oceniono 25 razy 25

  stylistka fryzur? Znaczy fryzjerka? W tym mieszkaniu mieszka caly tlum ludzi zajmujacych sie projektowaniem fryzur, muzyka, filmem? Dziwna ta prezentacja.

 • podroze5

  Oceniono 22 razy 22

  Ostatnio nasze celebrytki m.in. Kasia Cichopek, Marta Król dały się wystylizować na wczesną Jolantę Kwaśniewską i oczywiście nie obyło się bez prezentacji na FB, gdzie dobitnie podkreślały nazwisko stylistki w tym przypadku Jagi Hupało. W tej stylistce najbardziej podoba mi się, że jak widzę efekty jej pracy, od razu przypomina mi się dzieciństwo i bajka "Nowe szaty cesarza".

 • cezar85

  Oceniono 22 razy 20

  a kto strzyże tę fryzjerkę?

 • t_uptus

  Oceniono 17 razy 17

  Fryzjerka badz wizazystka ... owlosienia?

 • pawel.lewski

  Oceniono 16 razy 12

  Mieszkanie, jeżeli mieszkaniem nazwać je można, wygląda jak pomieszanie biblioteki, sklepu muzycznego i kuchni kolonijnej.

 • facelift

  Oceniono 9 razy 7

  Blichtr, płycizna, żenada. Smutny obraz egośmieci.

 • cassius769

  Oceniono 8 razy 6

  ciasno jak w czlogu - nie moglem uwierzyc jak zobaczylem kuchnie pod tytulem aluminum i smierc a zaraz obok stolik z okresu. No i oczywiscie marzenie kazdego sloika kuchnia polaczona z salonem :-D. Nawrzucala sobie roznych bibelotow a teraz nie ma gdzie zyc.

  Jedyne co mi sie podoba to podloga. Wyglada jak wypolerowany kamien wulkaniczny.

 • patatajmiauhau

  Oceniono 6 razy 4

  Na początku był fryzjer (bez względu na płeć bo fb objawił ich 56 i polska gramatyka pada), potem do fryzjera przychodzi Red. z Różowego Sztandaru (płci jak powyżej), zdejmuje z rzeczonego kołderkę, znaczy się odkrywa i czyni go kreatorem, a wtedy sława, kasiora, wywiady itd.

 • Maciej Strzelbicki

  Oceniono 3 razy 3

  Jak ktoś chce poczytać o fryzjerze w dodatku Polskim fryzjerze, który zawojował świat - gorąco polecam: grzbiet.pl/sklep/antoine-cierplikowski-krol-fryzjerow-fryzjer-krolow
  Trochę inny świat, ale skala sukcesu i sposób opowiedzenie tej historii - zresztą w tej księgarni są przykładowe rozdziały. Sami zobaczcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX