Czerwcowy numer DOM&WNĘTRZE

Czerwcowy numer magazynu 'Dom&Wnętrze już w sprzedaży! A w nim...
1  mat. prasowe

W letnim salonie

Tarasy i balkony w ciepłe dni czasem zastępują nam nie tylko salon, ale także jadalnię. warto o tym pamiętać, wybierając meble. producenci prześcigają się, oferując coraz ciekawsze modele z tradycyjnych, naturalnych materiałów i z coraz doskonalszych tworzyw sztucznych.

2  serwisy prasowe firm

Wszystkie odcienie Prowansji

Delikatny fiolet lawendy, ciepła barwa oliwek, chłodna szarość kamienia, kremowy odcień drewna, błękit nieba południowej Francji ?  to najważniejsze kolory Prowansji. Krainy, której styl aranżacji wnętrz pokochały tysiące ludzi na całym świecie.

3  mat. prasowe

Lato przyfrunęło!

Nareszcie! Przyniosło nam kolory, wonie kwiatów, ciepły wiatr. Cieszmy się nim nie tylko wtedy, gdy widzimy, jak rozkwita za naszymi oknami. Wpuśćmy lato do mieszkań, ozdabiając je przedmiotami z motywem kwiatów i motylich skrzydeł tak modnymi w tym sezonie.

4  fot. Rafał Lipski

Dyskretny urok betonu

Warto chodzić do kina i podpatrywać pomysły scenografów. Wiele z nich może nas zainspirować. Anna, właścicielka modernistycznej willi, oglądając film "Ghost Writer", zauważyła, że beton, choć szary i surowy, jest wspaniałym i odważnym tłem. Postanowiła, że będzie zdobił także jej dom.

5  mat. prasowe

Wyspa smaku

Zachęca domowników i gości do wspólnego gotowania. Mądrze zaprojektowana ułatwia codzienne czynności i poruszanie się po wnętrzu. Kuchenna wyspa zdobywa coraz większą popularność dzięki nowym pomysłom i rozwiązaniom, które proponują projektanci.

6  mat. prasowe

Widok pieknie oprawiony

Tego lata odsłaniamy zasłony i otwieramy się na świat! Naturalne, dzienne światło sprzyja dobremu samopoczuciu, dodaje energii i poprawia komfort życia. Dlatego tak ważne jest, żeby już na etapie budowy domu właściwie zaplanować rozwiązania okienne.

7  serwis prasowy Marimekko

Zawsze modne: Wzory Marimekko

Nie czuła się projektantką, tylko artystką. Nie projektowała wnętrz ani przedmiotów, tylko wzory. A mimo to Maija Isola uchodzi za jedną z najważniejszych designerek XX wieku.8  Serwis prasowy firmy Vitra

Zawsze modne: Zegary Zoo Timers

Słynne dzieła wielkich designerów często nas onieśmielają. Jednak, gdy patrzymy na zegary Zoo Timers, od razu poprawia nam się humor. Dlatego,choć zaprojektowane zostały z myślą o najmłodszych, lubią je też dorośli.

Skomentuj:
Czerwcowy numer DOM&WNĘTRZE
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX