Nowy numer 'DOM&WNĘTRZE' już w kioskach!

Najnowszy numer magazynu 'DOM&WNĘTRZE' już w sprzedaży! A w nim....
1  fot. serwis prasowy

Sypialnie w trzech stylach

Sypialnia to miejsce relaksu. tu odpoczywamy po dniu pełnym trudu, tu nabieramy sił. Warto więc zadbać o jej wystrój. Może prezentowane przez nas wnętrza zainspirują do zmian tych, którzy piękne otoczenie cenią tak samo jak dobry sen.

2  fot. Michał Mrowiec

Klucz do kawalerki

 

Zmysłowy minimalizm? Ależ tak! Zmysłowość w harmonijnym
związku z funkcjonalizmem. podana nie wprost, lecz zasugerowana.
Bardzo na miejscu w kawalerce-hotelu, gdzie motywem przewodnim
jest relaks i przyjemność dla zmysłów.
Zdjęcia michał mrowiec  stylizacja szymon zgorzelski  tekst aGATA ARNOLD

Zmysłowy minimalizm? Ależ tak! Zmysłowość w harmonijnym związku z funkcjonalizmem. Podana nie wprost, lecz zasugerowana. Bardzo na miejscu w kawalerce-hotelu, gdzie motywem przewodnim jest relaks i przyjemność dla zmysłów.

3  fot. Alessandra Raimondi

Dom otwarty na świat

Droga do szczęścia, czyli jak żyć bez światła, wody i gazu, zamieniając katedrę ekonomii oraz londyńskie galerie na hodowlę kur i układanie cegieł na włoskiej wsi.

4  fot. materiały prasowe

Przegląd najmodniejszych lamp podłogowych

Wybór lamp to zazwyczaj ostatni etap urządzania wnętrza. dla jednych to czysta przyjemność, dla innych ? trudne decyzje do podjęcia. Prezentujemy 12 lamp podłogowych, na które warto zwrócić uwagę. Znajdziecie wśród nich sprawdzone już wzory, a także absolutne nowości z tegorocznych targów w Mediolanie.

5  fot. Michał Skorupski

Mieszkanie w przedwojennej warszawskiej kamienicy

Aneta zakochała się w kwiecistych tapetach i dopasowała do nich wystrój swojego mieszkania. Klasyczne wnętrze, które kilka lat wcześniej urządziła w gamie barw ziemi, przebrała w szarość połączoną z żywiołowym kolorem.

6  fot. materiały prasowe

Przestronne i efektowne kuchnie bez górnych szafek

Niektórzy decydują się na nią z konieczności. Inni ze względów estetycznych. Kuchnia z niską zabudową jest efektowna i przestronna. trzeba ją jednak mądrze zagospodarować.

7  fot. serwis prasowy

Designerskie grzejniki ozdoba wnętrza

Rzeźba? Dekoracja? Nie, to nowoczesny grzejnik! Z przedmiotu wstydliwie skrywanego pod parapetem awansował do roli ozdoby wnętrz. A przy tym wciąż pełni swoją podstawową rolę, czyli dostarcza ciepło.

8  fot. serwis prasowy

Struktura załamań

W tym sezonie bardzo modne są pozorne niedoskonałości, nieregularne załamania, efekt zagnieceń. Idealna propozycja dla tych, którzy lubią eksperymenty z formą i tworzywem.

Skomentuj:
Nowy numer 'DOM&WNĘTRZE' już w kioskach!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX