Nowy numer miesięcznika 'Dom & Wnętrze'

Najnowszy numer magazynu 'Dom&Wnętrze już w sprzedaży! A w nim...
1 fot. Aleksandra Laska

Siła kontrastów

rzy monolitach. Lśniący plastik w towarzystwie
surowego drewna. Gra przeciwieństw w eleganckim passe-partout historycznego wnętrza.

Kształty drapieżne obok opływowych. Ażury przy monolitach. Lśniący plastik w towarzystwie surowego drewna. Gra przeciwieństw w eleganckim passe-partout historycznego wnętrza.

zdjęcia i stylizacja Aleksandra Laska,  tekst Arletta Liro

2 fot. producent

Kruche, ale z charakterem

Na tradycję można spojrzeć z przymrużeniem oka. Klasyczna porcelana w utalentowanych rękach zyskała zupełnie inny wymiar.

tekst Joanna Kornecka

3 fot. Rafał Lipski

Popiół i diament

Nadpalone fotele i poczerniały, jakby osmalony płomieniami parkiet. Wśród tej wytrawnie wyreżyserowanej pożogi - lekkie fantomy transparentnych krzeseł, tafle luster i migotliwy blask mozaiki. Czerń i biel. Szyk ze szczyptą dekadencji.

stylizacja Anna Tyślerowicz,  tekst Agnieszka Rezler

4 fot. Leo Zappert

Alchemicy przestrzeni

Jak byśmy byli w Skandynawii... Surowe wnętrza, stonowane kolory, naturalne materiały i ogród wchodzący do domu. Oto, jak można mieć więcej, pragnąc mniej.

5 fot. Michał Mutor

W pracowni: Tomasz Urbanowicz

W Parlamencie Europejskim stoi jego kula "Zjednoczony świat". W zjawiskowej Operze Podlaskiej zawiesił szklane kompozycje z zapisem muzyki Krzysztofa Pendereckiego. Jego prace trzykrotnie reprezentowały Polskę na wystawach EXPO. Najlepszy polski szklarz wśród architektów. Tomasz Urbanowicz.

tekst Ewa Maciąg, stylizacja Basia Dereń-Marzec

6 fot. producent

Wyszukane zmiksowane

Polscy projektanci sprawiają nam radość. Lubimy kupować ich produkty, ubierać w nie dom i siebie. A przy okazji cieszymy się z nagród i wyróżnień, które zdobywają w świecie. Hasło "Polak potrafi" nabrało nowego znaczenia.

7 fot. producent

Zasłoń okno!

Mieszając różne desenie, możemy uzyskać niezwykłe efekty. Śmiało łączmy kwiaty z kratką, orientalne wzory z paskami. Najbezpieczniej w podobnej kolorystyce. Dla równowagi zachowajmy wstrzemięźliwość w tkaninach obiciowych.

8 fot. Kuba Pajewski

Ciemnia

To mieszkanie jest jak udane zdjęcie. Za każdym razem, gdy na nie patrzysz, odkrywasz coś nowego: różne plany, specyficzne kadrowanie, złożoną głębię ostrości. I przede wszystkim fantastyczne światło. Mężczyzna, który tu sypia, musi być interesujący...

tekst i stylizacja Agnieszka Rezler

Komentarze (1)
Nowy numer miesięcznika 'Dom & Wnętrze'
Zaloguj się
 • data23

  0

  Projekt A. Loski jest sam w sobie ok. Szkoda tylko, że tu konkuruje z wnętrzem kamienicy zamiast go podkreślać.... Konkuruje i niestety wygrywa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX