Nowy numer magazynu Dom&Wnętrze już w kioskach!

Najnowszy numer magazynu 'Dom&Wnętrze już w sprzedaży! A w nim...
1

Najważniejsze rzeczy w życiu to... nie rzeczy. To zdanie, zamieszczone na naszej okładce, brzmi nieco przewrotnie ? przecież jesteśmy pismem o wnętrzach. A jednak motto bardzo nam się podoba. Chcecie poznać sens tej żółtej karteczki? A może ona w ogóle nie istnieje, jest iluzją, żartem?
Lubimy opisywać piękne i ciekawe przedmioty. Zawsze staramy się też pokazać to, co stoi poza nimi ? humor, wyobraźnia, marzenia, potrzeby.
Nie ma sztywnych reguł tworzenia wnętrz. Są osobowości i ich emanacje, są style, pomysły, pasje i dystans do rzeczywistości. Z tego powstaje wygoda, piękno, ciepło albo ascetyczny klimat domów. Mieszkanie stworzone na miarę właściciela to najlepszy kierunek. W tym numerze chcemy was zachęcić, abyście sami kreowali własne miejsca. Dla siebie. Takie sesje obejrzycie na następnych stronach. Bardzo osobiste. Jak piękny apartament, w którym niepodzielnie rządzi czerń.
Początek roku to dobry czas na zmiany! Drobne, duże, skromne, szalone, konieczne albo po prostu odświeżające. Wedle potrzeb. Zapraszamy do wyjścia z rutyny. W nowy rok życia! Zapraszamy do miejsc i rzeczy, za którymi kryją się nie rzeczy.

Najważniejsze rzeczy w życiu to... nie rzeczy. To zdanie, zamieszczone na naszej okładce, brzmi nieco przewrotnie ? przecież jesteśmy pismem o wnętrzach. A jednak motto bardzo nam się podoba. Chcecie poznać sens tej żółtej karteczki? A może ona w ogóle nie istnieje, jest iluzją, żartem?

Lubimy opisywać piękne i ciekawe przedmioty. Zawsze staramy się też pokazać to, co stoi poza nimi - humor, wyobraźnia, marzenia, potrzeby. Nie ma sztywnych reguł tworzenia wnętrz. Są osobowości i ich emanacje, są style, pomysły, pasje i dystans do rzeczywistości. Z tego powstaje wygoda, piękno, ciepło albo ascetyczny klimat domów. Mieszkanie stworzone na miarę właściciela to najlepszy kierunek. W tym numerze chcemy was zachęcić, abyście sami kreowali własne miejsca. Dla siebie. Takie sesje obejrzycie na następnych stronach. Bardzo osobiste. Jak piękny apartament, w którym niepodzielnie rządzi czerń.Początek roku to dobry czas na zmiany! Drobne, duże, skromne, szalone, konieczne albo po prostu odświeżające. Wedle potrzeb. Zapraszamy do wyjścia z rutyny. W nowy rok życia! Zapraszamy do miejsc i rzeczy, za którymi kryją się nie rzeczy.

Redaktor naczelna

Małgorzata Rogala

2

Czas na zmiany!

Dlaczego wstawia do garderoby biurko? Bo tam nad ranem przychodzi natchnienie. Mówi, że nie ma stylu, ale?za to dużo energii do zmian. Jesú's Cano bez trudu przesiadł się z otwartego loftu do apartamentu jak kiść winogron: pełnego przylegających do siebie zakamarków.

3

Jelonek po berlińsku

Tu rogate symbole mieszczańskiego gustu pobrzmiewają zupełnie innym tonem, a jaskrawe chińskie malunki na szkle szlachetnieją. Trafiły pod dach świetnego designera, który dał im przestrzeń do gry i doborowe towarzystwo solidnie zaprojektowanych mebli.

4

Etno-magia

Wprost z brukowanej uliczki gotycko-renesansowego centrum Lyonu wkraczamy w inną rzeczywistość - trochę baśniową, tętniącą rytmami Afryki i Azji, ogarniętą przez egzotyczną noc. Jak widać, stare miasta mają swoje mroczne tajemnice.

5

Portret Olgi Wolniak

W mieszkaniu-pracowni Olgi Wolniak wątek sztuki ciasno splata się z osnową codziennego życia. Głównym motywem jej dekoracyjnego malarstwa pozostaje tkanina. Artystka podnosi ją do rangi obrazu. Wibrującego kolorem i emanującego energią, która nastraja pozytywnie.

6

Restauracja Plac Nowy 1

Serce krakowskiego Kazimierza. Minimalistyczne, ale dopieszczone wnętrze zainspirowane... ogrodem. Kuchnia fusion, obok burgerów pizza i?krewetki tygrysie. Pavlova szefa kuchni jest popisowa!

7

Design pod stopami

Ręcznie tkane z najwyższej jakości wełen i jedwabiów, farbowane na rozmaite kolory, w desenie, trójwymiarowo strzyżone... Prezentujemy te najpiękniejsze, zaprojektowane przez znakomitych projektantów i kreatorów mody.

8

Projektują dla dzieci

Jest takie powiedzenie, że rzeczy dla dzieci muszą być takie same jak dla dorosłych, tylko lepsze. Polscy projektanci tworzący zabawki częściowo realizują swoje dziecięce marzenia, częściowo zaś otwierają maluchom drzwi do świata zwanego wyobraźnią.

9

Praga - miasto o wielu twarzach

Nowoczesna i staroświecka. Pełna architektonicznych skarbów i spektakularnego designu. W stolicy Czech zachwycająca architektura secesyjna oraz?kubizm mieszają się ze street artem i oryginalnymi galeriami. Praga uwodzi o każdej porze roku.

10

Liczy się detal!

Małe zmiany dają duży efekt. Dlatego projektanci AGD i sprzętów kuchennych nie ustają w innowacjach. Zmieniają design oraz wprowadzają ulepszenia, dzięki którym prace kuchenne stają się łatwiejsze.

Skomentuj:
Nowy numer magazynu Dom&Wnętrze już w kioskach!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX