Jak urządzić taras?

dj
10.07.2013 12:03
A A A

Fot. Materialy promocyjne

Tarasy i balkony w ciepłe dni czasem zastępują nam nie tylko salon, ale także jadalnię. Warto o tym pamiętać, wybierając meble. Producenci prześcigają się, oferując coraz ciekawsze modele z tradycyjnych, naturalnych materiałów i z coraz doskonalszych tworzyw sztucznych. Spójrzmy, co proponują w tym sezonie.
Zobacz zdjęcia (8)

dom i wnętrze na wideo

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • mikkimik

  0

  ja mam zabudowany taras przez www.alustolbud.pl/ i dla mnie to fajna sprawa, bo w zimniejsze pory roku, też lubię sobie odpocząć na oszklonym tarasie i mieć ładne widoki :)

 • Gość: Hanka

  0

  Na pewno nie postawiłabym na tarasie takiego dmuchanego fotela. Wolę naturalne drewno i drewniane dodatki. Na podłogę faktycznie może byłoby ciężko bo taras jest narażony na różne warunki atmosferyczne więc imitacja drewna jak najbardziej na tak. I dużo zieleni, kwiatów itd. Z mebli ewentualnie jakieś fajne, stylowe krzesła.

 • Gość: lary

  0

  Widziałem świetne rozwiązanie dla tarasów z drewnianymi meblami. Można sobie zrobić coś takiego jak położenie drewna ogrodowego, świetna sprawa, beton w 100% imitujący prawdziwe drewno. Widziałem coś takiego na własne oczya, wcześniej na stronie bruk-bet.pl i naprawdę robi ogromne wrażenie podobieństwem do prawdziwego drewna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje