Letnie motywy we wnętrzach. Ciesz się latem przez cały rok

Za oknem coraz krótsze i chłodniejsze dni, ale w twoim domu wciąż może świecić słońce. Są sposoby na to, by zatrzymać lato na dłużej. Chcecie je poznać? Oto tkaniny i tapety, na których latają ptaki i motyle, a egzotyczne rośliny nigdy nie przekwitają. Ciesz się latem przez cały rok.
1

Zapach jesieni, kolory lata

Kiedy na tarasie zaczną szeleścić pod stopami pierwsze złote liście, barwne poduszki z kolekcji Amazilia ułożone na tarasowych meblach będą radośnie przypominać sierpniowe popołudnia.

2 Wnętrze pełne lata Wnętrze pełne lata Fot. LondonArt

Pełen rozkwit

Tapeta Chloris zapewne wzięła swą nazwę od greckiej bogini kwiatów. Najnowsza kolekcja marki LondonArt to wielkomiejski szyk w otoczeniu natury. Kto nie chciałby mieć na ścianie takiego pięknego bukietu?

3

Niezastąpiony paisley

Ten wzór zdobienia tkanin znany jest od dawna. Pojawił się w Indiach prawdopodobnie już na początku naszej ery. Często stosuje go włoska marka Etro. "Zakręcone" łezki w połączeniu z pastelowymi kolorami i motywami kwiatowymi to efektowna dekoracja w scenerii późnego lata.

4

Bzik tropikalny

Egzotyczna roślinność na tkaninach i bliskowschodnie ornamenty na dodatkach. A wszystko utopione w błękitach, turkusach i zieleniach... To wystarczy, żeby poczuć żar tropików. Jak co roku szwedzka marka H&M Home zaproponowała wspaniały sposób na letnią aranżację domu.

5

A w oknie dżungla

Tkaniny i tapety brytyjskiego duetu Timorous Beasties to zawsze wybuchowa mieszanka różnorodnych deseni i kolorów. Jeśli chcemy przez cały rok widzieć w oknach egzotyczne liście bananowca, uszyjmy z lnianej tkaniny Topical Tropical przepiękne zasłony.

6

Motylem jestem...

Tyle motyli w brzuchu może wprawić w stan euforii. Ale na tapecie? Czy wiecie, że błękitne motyle stosują kamuflaż? Kiedy siadają na roślinie, ich intensywny kolor zanika. Na ścianie nie muszą się ukrywać i prezentują się w pełnej krasie.

Skomentuj:
Letnie motywy we wnętrzach. Ciesz się latem przez cały rok
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX