Kuchnia otwarta na salon

Duża, otwarta na salon kuchnia pełna jest dziennego światła. Zabudowa meblowa zaspokoi gust amatorów nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz. Zielone i żółte dodatki ożywiają stonowaną kolorystykę z przewagą szarości i bieli. Poznajmy zastosowane tu rozwiązania.
1 Fot. portatile leon

Przedłużony blat

Może pełnić rolę dodatkowego miejsca do pracy lub jedzenia. Wprawdzie nie pomieści się tu cała rodzina, ale dwie osoby mogą swobodnie wypić poranną kawę lub zjeść niewielki posiłek. Blat wykonany został z białego laminatu. Jest estetyczny, odporny na zabrudzenia i wodę. Osadzona w blacie szklana płyta gazowa firmy Electrolux Rex jest z jednej strony osłonięta matową szybą. Żeliwne ruszty nawiązują do tradycyjnych kuchni.

2 mat. prasowe

Okap i lampa, czyli 2 w 1

Okap Alba Cubo Island firmy Elica w niczym nie przypomina pochłaniacza zapachów. Wygląda raczej jak wisząca, designerska lampa, tym bardziej że dzięki systemowi Ambient Light oświetla płytę kuchenną i otaczającą ją przestrzeń. Jest wykonany ze stali chromoniklowej inox i białego szkła. Ma niezwykle wysoką skuteczność zasysania i cicho pracuje. Szklane panele obudowy są łatwe w czyszczeniu.

3 Fot. portatile leon

Ukryte sprzęty

Wysoka zabudowa pełni rolę pojemnej szafy gospodarczej oraz, dzięki przeszkleniu środkowego frontu, kredensu. W ten sposób nowoczesne rozwiązanie połączono z tradycyjnym, znanym z dawnych kuchni, co wpisuje się w stylistykę całego wnętrza. W zabudowie jest miejsce na lodówkę i rzadziej używane sprzęty. Za szkłem warto wyeksponować dekoracyjne naczynia i akcesoria.

4  mat. prasowe

Praktyczne szafki

Przewidziane jest tu miejsce na kosze na garnki, talerze i inne rozwiązania służące utrzymaniu porządku. Głębokie szuflady mają system cichego domykania. Szklane, podświetlane spody górnych szafek oświetlają cały blat. Podręczne akcesoria kuchenne można zawieszać na długim relingu.

Zabudowa kuchenna Claudia firmy Cucine Lube. Fronty szafek wykonane są ze szczotkowanego drewna jesionowego i ozdobione poziomymi frezami. Dolne zostały pomalowane na szary kolor Frassino Argilla Decape, a górne na biały Frassino Bianco. Cena prezentowanej zabudowy  to ok. 33 000 zł. www.cucinelube.pl

Komentarze (2)
Kuchnia otwarta na salon
Zaloguj się
 • Gość: j

  Oceniono 6 razy 6

  za tanio!

 • mirabellaniksa1983

  0

  Jeśli kuchnia otwarta na salon, to powinna być chociaż częściowo zasłonięta. W innym przypadku odnosi się wrażenie, takie jak przy siadaniu na krześle, któremu brakuje oparcia. www.studio93.pl/pl/pl/meble-na-zamowienie/4,23,15

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX