Lampy: więcej światła!

20.11.2013 11:09

fot. serwis prasowy

Współczesne lampy nie tylko zapewniają właściwe oświetlenie, są też piękną dekoracją wnętrza. Wieczorem budują klimat, a za dnia ?grają? formą.

dom i wnętrze na wideo

Komentarze (4)
Lampy: więcej światła!
Zaloguj się
 • Gość: tom

  Oceniono 14 razy 14

  jak piszecie o oswietleniu to polazcie efekt tego oswietlenia, jaki klimat tworzy, nastroj, a nie tylko walory dekoracyjne samych "mebli oswietleniowych"

 • 3alfa.alfa

  Oceniono 3 razy 3

  To pierwsze zdjęcie wykonane w technice HDR może wystraszyć wszystkich tu zaglądających

 • Gość: nie-architekt

  Oceniono 3 razy 3

  Z całym szacunkiem, ale z takim artykułem niewiele wnosicie do tematu. Kilka lamp to jeszcze nie oświetlenie. Dobre oświetlenie to przede wszystkim teatr cieni i świateł, który wodzi wzrok i skupia go tam gdzie chcemy. Ładna lampa może tu być wisienką na torcie i być dekoracją, ale to pomysł na samo światło jest najważniejszy. Większość światła to raczej dyskretnie schowane punktowe oświetlenie, a tego ten artykuł zupełnie nie przestawia.

  A czy teza o kolorze LED jest jeszcze aktualna? Można przecież kupić LEDy o dowolnej barwie.

 • ewengarda

  0

  to prawdopodobnie pierwszy, nieidiotyczny poradnik jaki widziałam. od lat zajmuje się kwestią oświetlenia. Tu pokazaliście kilka możliwości - ludzie, tacy jak ja, mogą rozbudowac to niesamowicie. Lampy, czy światło są niedoceniane - do momentu kiedy się zobaczy efekt pracy specjalistów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje