Wnętrza: zielony dom na warszawskim Żoliborzu

Arletta Liro, stylizacja Anna Tyślerowicz
11.06.2015 11:31
A A A
Zielony dom na warszawskim Żoliborzu

Zielony dom na warszawskim Żoliborzu (fot. Rafał Lipski)

Intensywny kolor, futurystyczne meble i oświetlenie. W ultranowoczesnych wnętrzach młodego domu, który wyrósł między nobliwymi willami warszawskiego Żoliborza.
Zobacz zdjęcia (11)

dom i wnętrze na wideo

Komentarze (17)
Zaloguj się
 • andrzejkowalewski

  Oceniono 87 razy 55

  Super do oglądania. Koszmar do mieszkania.
  W praktyce - wszystko trzeba co chwilę sprzątać wycierać. Nic się nie ukryje. Mało powierzchni "magazynowej" .Chyba, że mają dużą piwnicę gdzie wszystko trzymają.
  Dobre na "model home" lub zaliczenie pracy magisterskiej z architektury.

 • kesik001

  Oceniono 87 razy 53

  Może i nowoczesny ale nie ma w nim "ciepła".
  Dla mnie to nowocześnie wykonane plastikowe pudełko.
  Nie kupuję tego.

 • ellojzy

  Oceniono 53 razy 35

  Żona czyta w łóżku, mąż robi kupę na prawo od łóżka, a po lewej syn z koleżanką "uczą się do matury" - prawdziwa rodzina nigdy nie traci się z oczu i dzieli wszystkim: pokojem, zapachem i jęczeniem koleżanki.

 • wiecej_glupot_w_sieci

  Oceniono 34 razy 34

  Nie chcę być jednym z tych synów obowiązkowo wsadzonym w jednakowe ramki jak brat, nawet do tego samego pokoju, mimo, że rodzice wybudowali spory dom z kinem :-P Nie mam własnego kąta. Nie mogę się położyć do łóżka i zgasić światła, bo brat się uczy. A żeby było ciekawiej - uczy się głośno powtarzając materiał...
  Zadowoleni jesteście kochani rodzice?
  I nie jest to hejt, tylko smutna rzeczywistość dwojga ludzi w jednym pokoju :-P

 • pawlaka12

  Oceniono 16 razy 10

  Mieszkanie, biuro, czy magazyn? Dom, hala produkcyjna, czy silos na zboże? Wszystko się pokićkało.

 • culebre

  Oceniono 5 razy 5

  Kolorystyka i niektóre drobne meble (zieleń i ohydny fotel) zupełnie nie w moim guście, ale całość bardzo interesująca. Wielki zielony kubik kuchenno-szafowy powinień być matowy, nie błyszczący. 2 następne bardzo poważne błędy: w sypialni dorosłych nie ma łóżka, jest podły siennik na podłodze - na dłuższą metę to będzie nie do zniesienia. Po drugie, traktowanie synów jak bliźniaków (czy nimi są, czy nie, to nieistotne), tworząc lustrzane odbicie pokoju jest bardzo niepokojące. Efekty traktowania braci jako dwa identyczne byty, a więc w sumie jeden, są bardzo szkodliwe dla ich rozwoju psychospołecznego, a w przyszłości mogą być katastrofalne. Obie sypialnie, dla dorosłych i braci są do zaprojektowania od nowa dla kogoś kto ma chociaż elementarne pojęcie o ergonomii i psychologii.

 • dyktator_bolandy

  Oceniono 4 razy 4

  artykuł o domu, ale nie pokazano, jak ten dom wygląda! To tak, jakby zaprezentować samochód tylko zdjęciami wnętrza.Rozumiem, że treścią jest wnętrze i na tym się skupiono, ale aby przekaz miał sens , musi być zdjęcie domy z ulicy, choćby jedno!!!! Nie zawracajcie głowy! DNO!

 • Pisul Maximus

  Oceniono 4 razy 2

  Tyle kasy wypie...ć i spać na ziemi jak emigrant z Syrii. To się trzeba chyba warszawiakiem urodzić albo choć mieć korzenia w Radomiu :) Jak mata dużo kasy i palita nią w kominku wyklepanym z beczki po ropie to swóch ważnych rzeczy brakuje. A pasowałoby do tego misz maszu - upadlej madonny z wielkim cycem Van Klomba i nadajnik radiowy jak w łóżku tesciowej Rene z Allo Allo

 • nuju

  Oceniono 4 razy 2

  " nie lubią dekoracji "
  przecież ten dom to jedna, wielka dekoracja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX