Wnętrza: dekadenckie mieszkanie w nowojorskiej kamienicy

Carl Hancock Rux, Agnieszka Rezler
03.04.2014 11:55
A A A
W salonie poety Carla Hancocka Ruxa rzadko pojawia się mebel o metryce mniej imponującej niż 50 lat. Nawet niewyglądający na swoje lata bujany fotel Ray i Charlesa Eamesów jest już po sześćdziesiątce.

W salonie poety Carla Hancocka Ruxa rzadko pojawia się mebel o metryce mniej imponującej niż 50 lat. Nawet niewyglądający na swoje lata bujany fotel Ray i Charlesa Eamesów jest już po sześćdziesiątce. (fot. Stefania Giorgi/Living Inside)

Na kominku zastygło uschnięte drzewko bonsai, z mebli płatami odchodzi politura, podłogi skrzypią, a w powietrzu unosi się zapach melancholii. Można by pomyśleć, że to apartament sędziwej zrujnowanej hrabiny... Błąd! Tak mieszka młody nowojorski poeta.
Zobacz zdjęcia (9)

dom i wnętrze na wideo

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • mariner_c

    Oceniono 4 razy 2

    Podoba mi się architektura tego domu, architektoniczne, oryginalne detale - wnętrze ciekawe, nietuzinkowe, eklektyczne. Ja wolałabym jaśniejsze podłogi i ściany i prostsze meble z jaśniejszego drewna - ale przyjemnie oglada się takie domy z charakterem i historią. Więcej równie ciekawych wnętrz pokazuję tu: skandi-anula.blogspot.com/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje