Wnętrza: we francuskim zamku

08.05.2014 08:00

fot. Leo Zappert

Ani śladu przepychu i rozmachu, z jakimi zwykle kojarzą się francuskie zamki. Tu, we wnętrzach XVI-wiecznego dworu, świetnie odnalazła się absolutna prostota, dając przestrzeń artystom.

dom i wnętrze na wideo

Komentarze (9)
Wnętrza: we francuskim zamku
Zaloguj się
 • popis.pasozyty

  Oceniono 34 razy 30

  Też bym tak zrobił, tylko skąd u licha mam wziąć francuski zamek w Polsce.

 • kol.3

  Oceniono 37 razy 17

  No i co w tym nadzwyczajnego? Dominuje brak koncepcji i próba wciśnięcia we wnętrze standardowych mebli, Ktoś ustawił łózko w sypialni bez większego pomyślunku.

 • art_102

  Oceniono 13 razy 9

  Te zamurowane kominki robią bardzo przygnębiające wrażenie, a aż się prosi o trochę ciepłego ognia w tych wnętrzach, szczególnie w łazience. Co do wystroju, to kiepsko. Widać kompletny brak pomysłu na wnętrze, wyraźnie zadanie ich przerosło. Może być "wielostylowe\o", ale na to też trzeba mieć jakąś koncepcję. Te wnętrza ratują tylko stare architektoniczne detale, reszta to chaotyczna próba ich zapełnienia przypadkowymi pomysłami zaczerpnietymi z róznych gazet wnętrzarskich. tak to przynajmniej wygląda.

 • 13porte

  Oceniono 2 razy 2

  Rewelacyjna sesja ! Można czerpać inspiracje, jak niekonwencjonalnie potraktowac klasyczne wnetrza. Mozne tylko z zazdroscia podgladac jak traktuje sie zabytkowe wnetrza - z zachowaniem oryginalnego wystroju, ale nowoczesnie. Tak wiele w Polsce niszczy sie resztek zabytkowych obiektow, bo Ci ktorych stac na zakup 'zamku' niestety czesto nie maja zupelnie gustu

 • kamillwawa

  Oceniono 4 razy 2

  E tam. Najładniejsze wnętrza są na warszawskim osiedlu Miasteczko Wilanów :)

 • kaminskawero

  0

  Piękne miejsce!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje