Wnętrza: apartament w wieżowcu Cosmopolitan w Warszawie

zdjęcia Yassen Hristov, stylizacja Anna Tyślerowicz, tekst Arletta Liro
17.06.2015 08:42
A A A
Minimalistyczna kuchnia z jadalnią (stół Stylhen, krzesła Arper) przechodzą płynnie w strefę salonu. Ścianę wypełniają tafle lustrzane w prostych ramach, które tworzą dekorację w japońskim stylu.

Minimalistyczna kuchnia z jadalnią (stół Stylhen, krzesła Arper) przechodzą płynnie w strefę salonu. Ścianę wypełniają tafle lustrzane w prostych ramach, które tworzą dekorację w japońskim stylu. (Fot. Yassen Hristov)

Na niewielkiej powierzchni apartamentu warszawskiego wieżowca, oszczędny funkcjonalizm łączy się z nawiązaniami do japońskiej tradycji.
Zobacz zdjęcia (11)

dom i wnętrze na wideo

Komentarze (86)
Zaloguj się
 • jarek.p

  Oceniono 290 razy 216

  Ci państwo naprawdę tam mieszkają? Ale tak naprawdę naprawdę? To ja bardzo prosiłbym o informację, gdzie trzymają odkurzacz? Gdzie buty zimowe? Walizki z wakacji? Te ubrania, w których akurat nie chodzą? Mopy i środki czystości? Garnki? Porcelanowy serwis otrzymany od cioci w prezencie, którego wyrzucić nie wolno (bo ciocia czasem wizytuje), a wyeksponować też nie wolno, bo zbyt wielki gwałt na estetyce stanowi?

 • menel13

  Oceniono 193 razy 161

  Apartamenty się nie sprzedają to trzeba wymyślić jakąś historyjkę rodem z harlekina.

 • hebonefu

  Oceniono 257 razy 149

  Zdążyłam urządzić apartament w stylu japońskim, nie zdążyłam zostać mamą.

 • bene_gesserit

  Oceniono 97 razy 89

  "Różowy od kwiecia ogród w podniebnym warszawskim apartamencie zachęca do przekroczenia bramy snu" - ratunku! Takie tekściory w komentarzach do zdjęć minimalistycznego wnętrza? Rurzowy od kwiecia, ała ała.

 • czarny_kwadrat

  Oceniono 87 razy 69

  W tym mieszkaniu nikt nie mieszka. To pewnie mieszkanie pokazowe. Słaba reklama niesprzedających się "apartamentów":) Poza tym, jeśli ta para taka światowa, to taniej wyjdzie im mieszkanie w dobrym hotelu niż w tej zimnej klicie:)

 • elow1

  Oceniono 72 razy 60

  Ja też staram się kupować książki w jednakowym formacie i pasującym kolorze i tak jak w tym mieszkaniu mam ich 5 sztuk. Niestety mam tez całą bibliotekę małych średnich dużych cieńkich i grubych i bardzo kolorowych walają się też wszędzie poza biblioteką chyba by nie pasowały do tego mieszkania. Mam też szczoteczkę do zębów i reszta rodziny też.

 • rumpa

  Oceniono 69 razy 57

  ostatnio oglądałam sobie trochę japońskich wnętrz i tutaj tylko gwałtu na japońszczyźnie mogę się doszukać - szczególnie mam na myśli wezgłowie łóżka, z panującym tam chaosem. I jeszcze w salonie te szkła w kawałkach.
  Japonia wg Cygana, jak dla mnie.

 • dante_waw

  Oceniono 64 razy 52

  Widzialem takie domy w TVN, bo tam jest prawdziwe zycie... pan domu chodzi po kuchni w krawacie a pani domu zawsze w szpilkach... tak na prawde wyglada zycie.... rodziny z dziecmi czyli takie z marginesu tylko u Kiepskich i w reality show "Ukryta prawda"

 • g.k.marek

  Oceniono 55 razy 47

  Ile za taką reklamę? Wieżowca i pracowni "dekoratorskiej"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX