Ażurowa lekkość, czyli prysznic bez brodzika

Tradycyjne brodziki odchodzą w przeszłość! Z ich urodą bywało różnie, a wymagały uciążliwego czyszczenia. Teraz odpływ potrafi wtopić się w posadzkę i być niewidzialny. Łazienka zyskuje przestrzeń i łatwiej utrzymać ją w czystości.
1 w duchu spa w duchu spa Fot. dornbracht.pl

W duchu SPA

Nowoczesność w pięknym wydaniu. Tylko to, co niezbędne, za to maksymalnie komfortowe: wielka deszczownica z podłączeniem sufitowym (ok. 300 x 240 mm) i odpływ, który idealnie stapia się z posadzką.

2 prysznic w garderobie prysznic w garderobie Fot. Rexa Design

Prysznic w garderobie

To coraz modniejsze rozwiązanie, zwłaszcza dla zabieganych. Za matowymi szklanymi taflami dwie deszczownice i bateria prysznicowa - zestaw idealny dla pary. Urządzenia są dyskretne, dzięki temu jeszcze bardziej uszlachetniają przestrzeń.

3 do malej kabiny do malej kabiny Fot. Ravak.pl

Do małej kabiny

Odpływ liniowy umieszczono w szczelinie między płytkami podłogowymi kabiny. Jest estetycznie, a także łatwo utrzymać czystość. Odpływy liniowe produkowane są zwykle ze stali nierdzewnej ze specjalnym wykończeniem zapobiegającym osadzaniu się nieczystości.
Takie rozwiązanie - szklane przesłony i dyskretny odpływ - ma jeszcze jedną niebagatelną zaletę: optycznie powiększa łazienkę.

4 nowoczesna elegancja nowoczesna elegancja Fot. Rexa Design

Nowoczesna elegancja

Zaokrąglona forma umywalki nawiązuje do nietypowego kształtu kabiny prysznicowej. Biała podstawa z corianu jest ciekawym elementem dekoracyjnym kabiny.

5 ze szkłem ze szkłem Fot. Grohe.pl

Za szkłem

Wygodnie zaprojektowana strefa prysznicowa z klasycznym odpływem. Jest dobrze wyprofilowany i przesłonięty tylko jedną szybą dzięki temu można było pomyśleć o wydzieleniu półek.

6 idealnie dopasowany idealnie dopasowany Fot. kaldewei.pl

Idealnie dopasowany

Przykład świetnie pomyślanego odpływu: jest częścią posadzki i zapewnia skuteczne odprowadzenie wody. Może mieć kształt prostokąta i pięciokąta.

Komentarze (1)
Ażurowa lekkość, czyli prysznic bez brodzika
Zaloguj się
  • gosia1023

    0

    Szczesliwe pozycie seksualne takiej pary skonczy sie z predkoscia swiatla...co z an bzdurny, antymilosny pomysl.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX