To się nazywa okap!

Bez okapu nie ma kuchni, a ta nowoczesna - wyspowa - wymaga od niego nie tylko skutecznej współpracy, ale też pięknej formy. Nowe modele muszą wtopić się w przestrzeń. Są coraz ładniejsze, a przy tym dyskretne. Działają bezszelestnie i błyskawicznie oczyszczają powietrze.
1

Szybko i po cichu

Bardzo łatwy w obsłudze i dekoracyjny. Nie robi hałasu i skutecznie pochłania wszystkie niemiłe zapachy. Wyposażony w 4 biegi, w tym intensywny, na którym może oczyścić do 430 m3 powietrza w ciągu godziny.

Okap Franke Maris Up & Down

10 999 zł, franke.pl

Zdjęcie BERG FLOYD Zdjęcie Falmec Quasar 80 Zdjęcie Teka DVT 90
BERG FLOYD Falmec Quasar 80 Teka DVT 90
Porównaj ceny ? Porównaj ceny ? Porównaj ceny ?
źródło: Okazje.info
2

Rozprawa z zapachami i... bakteriami

Unikalny kształt i zaawansowana technologia. Okap wyposażony jest w opatentowany przez Falmec E.ion System wytwarzający jony, które nie tylko pochłaniają zapachy, ale też przywracają równowagę jonową w pomieszczeniach. Producent zapewnia, że to neutralizuje bakterie i roztocza. Model Marilyn został wyposażony m.in. w czujnik, który mierzy zmiany jakości powietrza. Okap włączy się samoistnie, jak tylko czujnik da znać. Do wyboru szkło białe lub czarne. Okap dostępny jest w wersji wyspowej 80 cm.

12 399 zł

falmec.pl

3

Górna półka

Okapy marki Gutmann wykonane są ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego. Wyposażone w wielowarstwowe filtry aluminiowe (2 cm grubości), uszczelniane taśmą magnetyczną. Filtry węglowe pochłaniają 98 procent zanieczyszczeń, a energooszczędne oświetlenie diodowe ładnie oświetla płytę kuchenną.

Sterowanie sensorowe typu slider pozwala na wygodną zmianę zakresu prędkości, więcej na okapykuchenne.pl

4  Fot. serwisy prasowe firm

Dekoracyjny detal

Okap wyspowy Up & Down Apollo wyposażony jest w funkcjonalne oświetlenie LED, pracuje w czterech trybach, w tym jednym intensywnym, na którym osiąga wydajność 520 m3/godz. Jest bardzo cichy i może pełnić funkcję lampy. Łatwo nim sterować za pomocą pilota.

Kosztuje 6499 zł

Więcej na franke.pl

5

Urok czarnego szkła

Nowy okap marki Amica IN900BI o prostej, klasycznej linii. Będzie dobrze wyglądał w przestronnej, nowoczesnej kuchni. Ma 4-stopniową regulację mocy i pracuje cicho. Wyposażony w filtry węglowe i aluminiowy filtr tłuszczu, który można myć. Plus energooszczędne oświetlenie diodowe. Dostępny od września.

więcej na amica.pl

6

Pełna dyskrecja

Filtr w okapie blatowym Siemens studioLine LD97AA670 uzupełniają szczeliny na ściankach bocznych urządzenia, które zapobiegają wydostawaniu się pary poza powierzchnię okapu. Urządzenie wyposażone jest m.in. w 3-stopniową regulację mocy i dwa tryby intensywnego wentylowania. Okap wykonany jest ze stali szlachetnej.

5659 zł

siemens-home.pl

Skomentuj:
To się nazywa okap!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX