6 wiodących polskich marek produkujących meble kuchenne

Joanna Kornecka
18.08.2017 07:59
A A A
Najciekawszym rozwiązaniem w kuchni Liguria jest duża wyspa z efektownym frontem z naturalnego łupka.

Najciekawszym rozwiązaniem w kuchni Liguria jest duża wyspa z efektownym frontem z naturalnego łupka. (Najciekawszym rozwiązaniem w kuchni Liguria jest duża wyspa z efektownym frontem z naturalnego łupka.)

Cudze chwalicie, swego nie znacie. A więc poznajcie! Oto sześć wiodących polskich marek produkujących meble kuchenne. Polecamy je z pełną odpowiedzialnością. Za wysokiej jakości materiały, ergonomię, precyzję wykonania, oraz podążanie za najnowszymi trendami.
Zobacz zdjęcia (6)

dom i wnętrze na wideo

Komentarze (2)
Zaloguj się
  • fafarafafafa

    Oceniono 3 razy 3

    BRW to tandeta, jaką ciężko znaleźć gdzie indziej. Ceny nie takie niskie, a w środku wiórówka na biało i paździerz. Do tego kontrola jakości poniżej wszelkiej krytyki - w fabrycznie zaplanowanych, nieuszkodzonych w transporcie paczkach potłuczone elementy.

  • antoniferdynand

    Oceniono 2 razy 2

    Nie znam wszystkich tych firm ale zestawienie np Rusta (i zapewne większości tu) z BRW to lekkie przegięcie, które sprawią wrażenie sponsorowanego podszywu pod poziom którym nie jest. W sumie to nie jest dziwne jeżeli Skodę stawia się jako markę premium pośród Mercedesa i BMW to niby czemu nie zrobić tak z meblami kuchennymi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX