Kiedy detal ma znaczenie

Małe zmiany dają duży efekt. Dlatego projektanci AGD i sprzętów kuchennych nie ustają w innowacjach. Zmieniają design oraz wprowadzają ulepszenia, dzięki którym prace kuchenne stają się łatwiejsze.
1 Smeg w salonie Smeg w salonie Fot. serwisy prasowe firm

Smeg w salonie

Włoska firma Smeg znana jest z produkcji sprzętów AGD na najwyższym poziomie. Zachwycają nie tylko jakością wykonania, ale przede wszystkim wzornictwem. Dzieła projektantów i inżynierów z Italii można teraz podziwiać i kupować w nowo otwartym salonie marki przy ulicy Cybernetyki 9 w Warszawie, Smeg, www.smeg.pl.

2 Akcesoria kuchenne Akcesoria kuchenne Fot. serwisy prasowe firm

Przydatne w kuchni

1. Pora na kawę
Kawiarka na 3 filiżanki wykonana z aluminium. Miła w dotyku plastikowa rączka wykończona metodą soft touch. Można stosować na kuchence gazowej lub elektrycznej, Tryck, 69 zł, Duka, www.duka.com.

2. Energia ziół
Porcelanowy moździerz ze specjalnie grawerowanym tłoczkiem, który zapobiega wysypywaniu się przypraw. Gumowana rączka ułatwia pracę, Super Smash, 139 zł, Üutensil, www.czerwonamaszyna.pl

3 Akcesoria kuchenne Akcesoria kuchenne Fot. serwisy prasowe firm

Nie tylko do herbaty

1. Tylko mnie nie gnieć!
Porcelanowe kubki marki Revol, wyglądające jak papierowe, zawładnęły sercami miłośników designu. Pewnie spodoba im się też nowa kolekcja, Vichy, 58 zł,Revol, www.fabrykaform.pl.

2. Wszystko w złocie
Efektowne kosze do przechowywania i podawania owoców. Wykonane z metalu w bardzo modnym miedzianym odcieniu. Mały kosz - 39,90 zł, duży - 59,90 zł, H&M, www.hm.com/pl/.

3. Projekt herbata
Duet doskonały: designerska zaparzaczka i aromatyczna herbata. Zaparzaczka Tea Egg z herbatą oolong z dodatkiem kwiatu pomarańczy, 134 zł, Normann Copenhagen, www.fabrykaform.pl.

4 Okap Falmec Okap Falmec Fot. serwisy prasowe firm

Siła prostoty

Okap wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego. Dostępny w kolorze białym i czarnym, w wersji wyspowej lub przyściennej. Silnik o wydajności 800 m3/h, sterowanie sensorowe, oświetlenie halogenowe, Laguna, od 4649 zł, Falmec, www.falmecpolska.pl.

Skomentuj:
Kiedy detal ma znaczenie
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX