Szezlong: pół leżąc, pół siedząc

Zapewnia komfortowe podparcie plecom i jak żaden inny mebel pozwala swobodnie wyciągnąć nogi. Nowoczesny szezlong łączy funkcję reprezentacyjną z wypoczynkową.
1 Szezlong Kelly L Szezlong Kelly L Fot. serwisy prasowe firm

Szezlong Kelly L

Odpoczynek na takim szezlongu to sama przyjemność. Zaprojektowany przez szwedzkich designerów łączy prostotę z funkcjonalnością i wyjątkowym komfortem. Idealny zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i publicznych. Dostępny w kilku żywych kolorach, a także w skórze, od 11 825 zł, Tacchini/Hafart.

2 Szezlong Leeon Szezlong Leeon Fot. serwisy prasowe firm

Szezlong Leeon

Ten prawdziwie królewski mebel zaprojektowany został przez słynny duet Palombów. Siedzisko z pięknie wyprofilowanym oparciem w eleganckiej welwetowej tapicerce, wsparte na aluminiowych nóżkach, sprawia wrażenie lekko lewitującego w powietrzu, wzór, Driade.

3 Szezlong Bandas Szezlong Bandas Fot. serwisy prasowe firm

Szezlong Bandas

Czyli niezwykła kolekcja modułowych siedzisk i dywanów. Kolejny owoc współpracy marki Gan z hiszpańską projektantką Patricią Urquiolą. Prosta forma szezlonga komponuje się z wyrafinowanym obiciem z naturalnych, ręcznie tkanych i wyszywanych tkanin, 7425 zł, GAN/Mesmetric.

4 Szezlong Peg Szezlong Peg Fot. serwisy prasowe firm

Szezlong Peg

Udany projekt studia Nendo z najnowszej kolekcji marki Cappellini. Japoński minimalizm tym razem został przełamany nieco odważniejszymi kształtami. Miękkie siedzisko otacza finezyjnie zaokrąglone oparcie, kontrastujące z nóżkami nawiązującymi do prostych, drewnianych zatyczek (stąd nazwa), wzór, Chappellini.

5 Szezlong Fusion Szezlong Fusion Fot. serwisy prasowe firm

Szezlong Fusion

Pozwala wypocząć w pozycji leżącej. Wykonany z wysoko elastycznej pianki dostosowującej się do kształtu ciała. Minimalistyczny design i stonowana kolorystyka to jego niewątpliwe atuty. Dobrze wygląda w każdym wnętrzu, 7820 zł, BoConcept.

6 Szezlong Poppyz Szezlong Poppyz Fot. serwisy prasowe firm

Szezlong Poppyz

Połączenie nowoczesności i klasyki pozwala wyeksponować go zarówno w tradycyjnym, jak i awangardowym wnętrzu. Tapicerowane oparcie i duży podłokietnik zapewniają wygodę. Wysoka jakość za rozsądną cenę, od 3357 zł, Sits/Moma Studio.

7 SzezlongGeorgetown SzezlongGeorgetown Fot. serwisy prasowe firm

Szezlong Georgetown

Tradycyjna, ale zarazem  teatralna forma stawia go w pierwszym rzędzie najpiękniejszych szezlongów. Konstrukcja i nogi z drewna bukowego. Tapicerka w czerwieni lub w szarości, od 12 300 zł, Marie's Corner/ Square Space.

8 Szezlong Vesta Szezlong Vesta Fot. serwisy prasowe firm

Szezlong Vesta

Kto by pomyślał, że ten tradycyjny szezlong o pięknej klasycznej linii ma ponad sto lat! Wciąż jest produkowany i wciąż zachwyca niezwykłą formą oraz wysokiej jakości wykończeniem. Zaprojektowany został przez Renzo Frau, włoskiego projektanta i założyciela słynnej marki, wzór, Poltrona Frau.

9 Szezlong William Szezlong William Fot. serwisy prasowe firm

Szezlong William

To udana wersja sofy William tyle, że bez oparcia. Szezlong, w całości obity wełnianą tkaniną w soczystej zieleni, ma trzy wygodne poduchy nakładane jedna na drugą. Całość wsparta na stalowych nóżkach, od 11 600 zł, Zanotta/Showroom Store.

10 Szezlong The architecture & Associes Szezlong The architecture & Associes Fot. serwisy prasowe firm

Szezlong The architecture & Associes

W objęciach takiego oparcia można skryć się przed całym światem. Ten okazały szezlong łączy urodę z niezwykłym komfortem odpoczynku. Jasna tapicerka pięknie komponuje się z intensywną czerwienią. Finezji dodają miedziane nóżki, od ok. 17 500 zł, Knoll.

Skomentuj:
Szezlong: pół leżąc, pół siedząc
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX