W centrum uwagi: wanny

Wanna wolnostojąca wymaga dużej łazienki. Można ją umieścić na środku, w rogu lub przy ścianie. Świetnie wygląda z każdej strony.
1 Wanna Fonte Wanna Fonte Fot. serwis prasowy

Pomysłowym rozwiązaniem w przypadku dużej wanny z kolekcji Fonte jest niewielka nakładka wykonana z tego samego materiału co wanna, czyli kompozytu. Na niej można zamontować półkę na kosmetyki i akcesoria. Wanna Fonte dostępna jest również w wersji przyściennej z szerokim rantem od strony ściany, w którym można zainstalować baterię wannowo-prysznicową.

Polecamy wideo

2 Wanna Hole Wanna Hole Fot. serwis prasowy

Wanna Hole służy nie tylko do higienicznych ablucji, ale też wspaniale dekoruje wnętrze. Wystarczy ustawić ją na środku przestronnego salonu kąpielowego i w zasadzie łazienkowa aranżacja gotowa. Tego rodzaju wanna wymaga baterii podłogowej, najlepiej o minimalistycznym wzornictwie, lub baterii, którą zainstalujemy w szerokim wannowym rancie, jak na zdjęciu powyżej. Z tej samej kolekcji okrągła umywalka i półki na ścianie.

3 Wanna Clarissa Wanna Clarissa Fot. serwis prasowy

Clarissa to klasyczna wanna, którą można w dowolny sposób zabudować. Ta na zdjęciu została obudowana specjalnie zaimpregnowanymi panelami meblowymi, ale atrakcyjnie będą też wyglądać na przykład modne cementowe płytki lub wodoodporne drewno.

4 Wanna Egg Wanna Egg Fot. serwis prasowy

Wanna Egg z kolekcji Unico ma owalny kształt, a wykonana została z materiału kompozytowego Korakril™. Ta mieszanka akrylu i minerałów przed utwardzeniem jest bardzo plastyczna, dlatego można z niej formować rozmaite kształty. Jest łatwa w czyszczeniu i odporna na?zadrapania. Z tego samego materiału zaprojektowano idealnie zintegrowaną z wanną bazę. Od frontu została pomyślana jako półka na książki.

5 Wanna Ottocento Wanna Ottocento Fot. serwis prasowy

Wanna Ottocento o kompaktowych wymiarach (155 cm) wykonana została z kompozytowego materiału Cristalplant. Mieszanka minerałów, drobno mielonych skał, akrylu i żywic syntetycznych sprawia, że wanna jest wytrzymała, odporna na uszkodzenia. Do złudzenia przypomina szlifowany kamień, w dotyku jest chłodna i jedwabiście gładka. Dostępna w trzech kolorach: białym oraz dwóch odcieniach szarości. Wywinięty rant i krótkie nóżki ustawione nieco pod kątem nadają jej retro charakter. Z tej samej serii dostępna jest również wisząca umywalka. Agape

6

W tym przypadku wanna została osadzona na stalowej ramie. Dla zapewnienia stabilności  dodatkowo wsparto ją na specjalnie zaprojektowanym klocku. Podobne konstrukcje  konsekwentnie zastosowano przy umywalce i meblach łazienkowych.  Wszystkie elementy pomalowano na modny miętowy kolor, który efektownie wygląda i dodaje wnętrzu  lekkości.

Skomentuj:
W centrum uwagi: wanny
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX