Stylowe meble do ogrodu

Meble ogrodowe od Siesta Garden

Meble ogrodowe od Siesta Garden (fot. Siesta Garden)

Meble do ogrodu powinny być trwałe, odporne na działanie warunków atmosferycznych a do tego wygodne. Szeroką gamę mebli ma w swojej ofercie polska marka Siesta Garden.

W ofercie marki Siesta Garden jest teraz wszystko, co potrzebne do ogrodu, na balkon i taras: od stołów, ław i krzeseł, regałów na drewno, skrzyń i schowków do przechowywania, po grille, paleniska, lampiony czy donice. – Nasze zestawy doskonale sprawdzą się nie tylko latem – oferowane paleniska czy koksowniki wprowadzą niepowtarzalną atmosferę poprzez wykorzystanie ognia, jak i ogrzeją taras w chłodniejsze dni. Stworzą wyjątkową oprawę tarasu czy ogrodu zimą i w okresie świątecznym – podkreślają właściciele Siesta Garden. Od lat produkty tego polskiego producenta cieszą się powodzeniem wśród miłośników ogrodów we Francji czy w Niemczech, sukces Siesty Garden został także dostrzeżony w kraju. Na największych targach ogrodniczych w Polsce Gardenia 2016 produkt Siesta Garden - donica z technorattanu wyposażona w system nawadniania - otrzymała Złoty Medal. Niedawno ruszył sklep internetowy www.siestagarden.pl, w którym asortyment jest stale poszerzany.

dom i wnętrze na wideo

Zobacz także
  • Meble ogrodowe Wybieramy meble ogrodowe
  • BALKON znajduje się na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego. Z dwóch stron jest osłonięty bambusowymi matami, z jednej - dużą drewnianą skrzynią zrobioną na wymiar. Posadzono w niej m.in. sosnę, dwie kosodrzewiny w formie drzewek, miniaturowe azalie oraz irgę. Letni relaks na balkonie
  • Odpoczynek we dwoje Balkon: miejsce odpoczynku
Skomentuj:
Stylowe meble do ogrodu
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX