MEETBLOGIN - zjazd blogerów wnętrzarskich na Łódz Design Festival

W dniach 7-8 października 2017 odbędzie się już piąta edycja MEETBLOGIN - ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich w ramach prestiżowej imprezy Łódz Design Festival.
Inicjatorem i pomysłodawcą oraz głównym organizatorem jest Ula Michalak, stylistka i autorka bloga interiorsdesignblog.com.

Co roku zjazd cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony blogerów, ale i partnerów. Z pewnością tym razem nie będzie inaczej. W wydarzeniu weźmie udział około 40, najbardziej zaangażowanych, opiniotwórczych, wyselekcjonowanych blogerów wnętrzarskich z całej Polski. Większość spotkań będzie otwartych dla publiczności festiwalowej.

"W programie tegorocznego zjazdu jak zawsze planujemy zorganizować liczne wykłady, warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi. Zależy nam aby wszystkie punkty programy były dla blogerów interesujące, i aby każdy z osobna przynosił korzyści merytoryczne na różnych poziomach i z różnych obszarów działania blogerów. Dlatego też będą rozmowy o designie, projektowaniu, ale i z zakresu marketingu i prowadzenia bloga. Zależy nam na dalszym tworzeniu platformy do wymiany doświadczeń i zacieśniania relacji w środowisku blogerów wnętrzarskich.

- podkreśla organizatorka, Urszula Michalak.

W nawiązaniu do hasła 11. edycji Łódź Design Festival, jakim jest OD.NOWA, uczestnicy Meetblogin2017 przyjrzą się tematyce ekologii w projektowaniu, recyklingowi w branży wyposażenia wnętrz oraz gospodarce cyrkulacyjnej i zarządzaniu odpadami.

Organizatorzy zjazdu, wraz z partnerami m.in. Ceramiką Paradyż, Barlinek czy IKEA, poprzez zaproponowane spotkania, pragną zwiększyć zainteresowanie tematem ochrony środowiska w ramach szeroko rozumianego pojęcia aranżacji wnętrz. Stąd propozycja kreatywnych warsztatów z recyklingu czy budowy miniszklarni. Z kolei przedstawiciel marek Atak Design i Rodan Skandynawski Design przybliży rozwiązania stosowane w Skandynawii w ramach wykładu: „Design w harmonii z naturą”.

Luz kontrolowany: mieszkanie projektantów w Wilanowie

Skomentuj:
MEETBLOGIN - zjazd blogerów wnętrzarskich na Łódz Design Festival
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX