Jaki grill wybrać? Stylowe propozycje na letnie grillowanie

Sezon piknikowy tuż tuż! Pora odkurzyć po zimie grill. A może warto kupić nowy? Nam spodobały się te przenośne - nieduże, praktyczne i proste w obsłudze. Ale mamy też propozycje dla bardziej wytrawnych amatorów grillowania.

Lato sprzyja przebywaniu na zewnątrz, w tym posiłkom pod gołym niebem. To także doskonała okazja, żeby upichcić coś na grillu. Czy może być coś bardziej wakacyjnego niż grillowane jedzenie? Do tego oczywiście potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Podstawa to dobry grill, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji dobrze wyglądał. Zrobiliśmy przegląd dostępnych na polskim rynku grilli. Wybraliśmy 11, które nie tylko będą wam świetnie służyć, ale przy okazji także mają szanse stać się prawdziwa ozdobą ogrodu, tarasu, balkonu, a może nawet i pikniku.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Więcej o:
Komentarze (2)
Jaki grill wybrać? Stylowe propozycje na letnie grillowanie
Zaloguj się
  • joannanwk

    0

    Ja kupiłam wwwat.artbudatpl/pl/p/Grill-betonowy-kominek-ogrodowy-barwiony-Roma-Landmann-/36298. Wygląda bardzo ładnie, a co najważniejsze jest trwały. Cena jest bardzo atrakcyjna. Polecam.

  • Karina Uss

    0

    Grill trójnóg to bardzo dobra sprawa. Chyba najlepsza opcja przyrządzania mięsa. Swój kupowałam w sklepie online ePraktyk

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX