Nowe otwarcie FORUM Designu i FORUM Mody

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich na oficjalne otwarcie Forum Designu i Forum Mody w nowej lokalizacji! Podczas otwarcia zagra DJ Squal, a całość poprowadzi Magda Miśka-Jackowska.

Po kilku miesiącach starań w końcu udało się! Forum Designu rozpoczęło wspólpracę z Muzeum Narodowym w Krakowie, które stało się włascicielem dawnego hotelu Cracovia i zostanie w nim otwarte Muzeum Architektury i Designu. Właśnie w tym budynku Cracovii od 2 listopada 2017 będą się teraz mieścić Forum Designu i Forum Mody. W przyszłości gmach główny Muzeum Narodowego oraz hotel Cravocia będą połączone placem miejskim - nową przestrzenią spotkań dla krakowian.

Współpraca z Muzeum Narodowym, jak i z miastem Kraków otwiera wiele pól do działania. Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w obecnym miejscu było już zbyt ciasno. Muzeum zaproponowalo także przestrzeń przeznaczoną na Strefę Debiutów, czyli projekt polegający na promocji młodych projektantów. Budynek Cracovii będzie również doskonalym miejscem partycypującym w Festiwalu Designu, który zostanie zorganizowany.

Organizatorzy przygotowali 150 sztuk giftpacków i loterię wizytówkową ze wspanialymi nagrodami - Ladies Clinc ufundowało 10 bonów po 300 zł, a projektanci z Forum Designu i Forum Mody, a partnerzy wydarzenia około 50 różnych nagród w postaci mebli, dodatków, ubrań i kosmetyków.

Patroni wydarzenia: Gazeta Wyborcza, Co jest Grane, Lounge, Dom i Wnętrze, RMF Classic (współpraca redakcyjna), M jak mieszkanie, Karnet, TVP.

Zapraszamy na otwarcie 9 listopada o godzinie 18.00! Afterparty odbędzie się na terenie Dolnych Młynów - w Pinakotece oraz Lastriko.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową: http://forumdesignu.pl/pl/#

Wstęp na wydarzenie jest WOLNY!

Skomentuj:
Nowe otwarcie FORUM Designu i FORUM Mody
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX