Koziol - marka, którą musisz znać. Świetne gadżety w dobrych cenach

WG
05.10.2017 14:27
Są marki, których produkty rozpoznawalne są na pierwszy rzut oka. Właśnie tak jest z niemiecką firmą Koziol, której zabawne, kolorowe gadżety do wnętrz pokochał cały świat. Wybraliśmy kilkanaście ciekawych gadżetów do 35 zł.

Tarka do sera marki Koziol
Fot. Koziol

Uwielbiamy otaczać się pięknymi, kolorowymi drobiazgami. Właśnie z takich słynie niemiecka marka Koziol, której historia rozpoczyna się w 1927 roku. Pierwszy właściciel (nazwiskiem Koziol) założył jednoosobową firmę zajmującą się produkcją biżuterii z kości słoniowej. W kolejnych latach firma zaczęła produkować akcesoria użytkowe z tworzyw sztucznych. To był strzał w dziesiątkę.

Filozofię matki najlepiej oddaje slogan Art At Work. Każdy produkt marki Koziol to małe dzieło sztuki użytkowej. Szufelka i zmiotka nie są tylko praktycznymi przedmiotami, które po użyciu chowamy głęboko w szafie. Zostały zaprojektowane tak, aby bez wstydu trzymać je na wierzchu. Mają cieszyć oczy, rozśmieszać i prowokować do zabawy.

Zapisz

Zobacz także
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • artuur artur

  Oceniono 29 razy 27

  wyłączcie AUTO-ODTWARZANIE video!!! błagam !!!........ to skłania do uciekania z takich stron ! ……… albo włączenia uBlock, Adblock i podobnych mimo waszych próśb.............

 • hefajstos1

  Oceniono 3 razy 3

  Część z tych drobiazgów i nieco większych rzeczy jest zupełnie zbędna. Tylko zagraca mieszkanie.

 • ahoy2

  0

  A ten zaparzacz! Istne cudo z Chin za 0,5$.

 • tkslazek

  Oceniono 14 razy 0

  Cały świat uwielbia te gadżety.
  Tzn. Grażynki i Czerska.

 • renatka_85

  Oceniono 14 razy -8

  Świetnym gadżetem może być także okap - ciekawy, dizajnerski, w fajnym kolorze. Zwłaszcza jeśli to jest na przykład okap denila rose, taki różowy nie pamietam jakiej firmy, ale jak go kiedys zobaczyłam, to oniemiałam!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX